Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
16. júla 2015 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

Využite svoje predkupné právo na permanentku do 22. júla

BRATISLAVA 16. júla – Tí ostatní majú ešte šancu do polnoci v stredu 22. júla, kedy skončí prvá vlna predpredaja. Počas nej sú všetkým fanúšikom, ktorí mali permanentku zakúpenú aj v predchádzajúcej sezóne, permanentky k dispozícii za najvýhodnejšie ceny. Navyše ich sedadlá z vlaňajška sú blokované a neboli poskytnuté do voľného predaja iným záujemcom.

Ceny v prvej vlne sa pohybujú od 290 do 390 eur (okrem státia). Po jej skončení sa ceny zvýšia približne o 30 eur. Paralelne so zľavnenou vlnou pre verných prebieha predpredaj aj pre nových záujemcov o permanentky, ale iba na voľné miesta, ktoré nie sú dotknuté predkupným právom. Ceny pre nových záujemcov sú samozrejme o čosi vyššie a pohybujú sa od 350 do 500 eur.

V porovnaní s cenami v minulej sezóne permanentky na Slovan vo väčšine sektorov mierne zlacneli, netýka sa to iba tých skutočne najlepších a najžiadanejších sektorov, ako sú napr. A3, A4, A10, či A11, kde cena zostala na rovnakej úrovni ako vlani. Klub pred novou sezónou upravil kategorizáciu jednotlivých sektorov a tak zatiaľ čo v predchádzajúcich sezónach sa permanentky predávali iba v troch rôznych cenových úrovniach, pre túto sezónu je možné si vyberať až zo 6 rôznych kategórií už od 290 eur.

Veľká väčšina sezónnych vstupeniek, ktoré sú v ponuke, predstavuje výraznú zľavu oproti súčtu cien za individuálne zápasové vstupenky a určitú fixáciu ceny počas celej sedemmesačnej sezóny. V prvej zľavnenej vlne sa zľava oproti zápasovým vstupenkám pohybuje od 19 až do 35 percent, pričom najväčšiu zľavu majú práve fanúšikovia v najhodnotnejších sektoroch.

Okrem toho permanentky platia aj na všetky prípravné zápasy Slovana hrané v domovskej aréne a garantujú predkupné právo za zvýhodnenú cenu v prípade postupu Slovana do vyraďovacej fázy. Majitelia permanentiek sa pri zámene voucheru za novú plastovú kartu môžu tiež tešiť na celý rad bonusov, zliav a akcií, ktoré permanentkárom venujú reklamní partneri klubu. Výmena voucherov za nové sezónne plastové karty začne od pondelka 27. júla a potrvá až do začiatku súťažnej sezóny 2015/16.

Slovan od nasledujúcej sezóny zavádza viacero noviniek. Všetky sú zamerané na podporu predaja a udržanie vysokej priemernej návštevnosti domácich zápasov. Do predaja ponúka rodinnú permanentku 1+1 už od 400 eur, ktorá platí pre jedného dospelého a dieťa vo veku od 6 do 15 rokov. Jej držiteľ ušetrí v danom sektore až 180 eur pri zľave 30% v porovnaní s doterajšou prípadnou kúpou dvoch permanentiek, alebo min. 15% a 70 eur v porovnaní s pravidelnou kúpou zľavnených zápasových vstupeniek pre dieťa.

Novinkou je tiež sezónna vstupenka „TOP 10” na desať domácich zápasov s najatraktívnejšími súpermi, kde je reálny predpoklad rýchleho vypredania vstupeniek. Tá však bude o čosi drahšia ako bežný súčet zápasových vstupeniek na tieto zápasy a je určená pre náročnejšieho diváka, ktorý nemá záujem o celú sezónu, ale iba o navychytenejšie zápasy. Do predaja sa dostane po ukončení oboch vĺn predkupného práva začiatkom augusta v limitovanom

Príjem z ticketingu zostáva aj v tejto sezóne kľúčovou súčasťou rozpočtu Slovana a všetky príjmy zo vstupného poputujú naspäť do klubu na zabezpečenie kvalitnej organizácie zápasu ako komplexného voľnočasového zážitku pre celú rodinu.

S akýmkoľvek problémom, pripomienkou alebo žiadosťou o radu, týkajúcimi sa predpredaja sezónnych vstupeniek „HC SLOVAN KHL 2015/16“ sa záujemcovia o permanentky môžu obrátiť na Centrálne predajné miesto Ticketportalu, telefonická hotlinka: 0905 700 909, email: help@ticketportal.sk.

Dôležité linky:

Prehľad cien permanentiek a zápasových vstupeniek „HC SLOVAN KHL” v sezóne 2015/16
http://www.hcslovan.sk/sk/vratenie-miest-do-predaja/

Dôležité upozornenia
http://www.hcslovan.sk/sk/dolezite-upozornenia/

Online predpredaj Ticketportal
https://www.ticketportal.sk/performance.aspx?idp=600427

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Veľké jesenné upratovanie: na tieto veci nezabudnite Viete, ako si ochránite svoje peniaze? Týchto 6 tipov vám pomôže

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Šport

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.