Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2. júna 2016 PR správyHospodárske výsledky od PRservis.skSITA Diskusia()

Výsledky prieskumu slovenského startup ekosystému 2016

Pozvánka na brífing k výsledkom nového prieskumu slovenského startup ekosystému. Brífing sa uskutoční v pondelok 6.6. o 10.00 v priestoroch spoločnosti KPMG na Slovensku.

V mene spoločnosti KPMG na Slovensku by sme Vás radi pozvali na prezentáciu výsledkov nového prieskumu Startup Ecosystem Survey 2016. Výskum nadväzuje na úspešný prehľad tohto dynamického odvetvia z roku 2014. 

Najzaujímavejšie výsledky a zistenia odprezentuje Marek Masaryk, manažér KPMG.Na prípadné doplňujúce otázky k výsledkom, ale aj k súčasnej situácii v slovenskom startup ekosystéme Vám bude k dispozícii aj riadiaci partner KPMG Kenneth Ryan, expert a mentor v oblasti startupov. 

Kedy: Pondelok 6.6.2016, 10:00 – 11:00
Kde: Konferenčná miestnosť KPMG, Riverpark, Dvořákovo nábrežie 10, Bratislava
R.S.V.P.: Hana Jech, hjech@kpmg.sk,  +421 908 751 807

Kapacita miestnosti je limitovaná, preto v prípade záujmu o danú tému prosím potvrďte svoju účasť do piatka 3.6.2016, 16.00. 

Parkovanie: Pre verejnosť je určené parkovanie v podzemných garážach na prvom podzemnom podlaží River Parku. K dispozícii sú dva vjazdy: P1 (hneď za PKO) a P2 (za hotelom Grand hotel River Park). 

Ak sa nemôžete zúčastniť brífingu, ale radi by ste dostali informácie o výsledkoch Startup Ecosystem Survey 2016, neváhajte nás kontaktovať. 

V prípade, že máte záujem dostávať od nás najnovšie tlačové správy, napíšte nám nakpmg@kpmg.sk. 

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Až 90 % opýtaných neje dostatok ovocia a zeleniny. Novou kampaňou to chce BILLA zmeniť. V jej obchodoch nájdete až do 80 % slovenskej produkcie Estetická medicína v dnešných dňoch už nie je tabuizovanou témou

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Hospodárske výsledky

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.