Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
87871_shutterstock_285155642.jpg
18. mája 2018 Zaujímavosti od PRservis.skSITA Diskusia()

Vyskúšajte žiť a fungovať podľa vašich vlastných predstáv

BRATISLAVA 18. mája 2018 – Určite sa aj vám stalo, že ste sa príliš angažovali v tom, aby bola radosť a spokojnosť druhých na prvom mieste a vlastné blaho a šťastie išlo do úzadia. Pomáhať ľuďom je vec jedna, ale donekonečna to jednoducho robiť nemôžete. Oveľa dôležitejší je tento fakt aj v momente, ak si to druhá strana neuvedomuje.

Nie je to o sebectve a podobných klamoch, ide o uvedomelé správanie sa v spoločnosti, ktorej ste súčasťou. Skúste to inak a možno sa budete cítiť oveľa lepšie a nakoniec prídete na to, kto zo spomínanej hŕstky vyvolených je pre vás naozaj ten pravý a rozhodnete sa ho potešiť darčekom z kolekcie najlepšieho predaja kávy.

Vydajte sa smerom k lepším zajtrajškom

Doba je žiaľ taká a v móde sa príliš nenosí byť milým a ústretovým. Ak, ste sa vybrali do mesta a v pevnej šatke na nosenie detí máte svojho potomka a okrem povinností, ktoré na vás čakajú, vám víria v hlave milióny myšlienok ako to bude ďalej, určite nemáte chuť na zbytočné problémy a komplikácie.

Preto je čas na to, aby ste sa voči týmto situáciám dobre vyzbrojili a nenechali sa nimi zbytočne zmanipulovať k ešte možno horšej nálade. Vieme, že to nie je ľahké, ale skúste to. Život nám preteká pomedzi prsty a my si to často ani neuvedomujeme. Takže si teraz obujte pohodlné dámske sandále a vydajte sa smerom k novým a lepším zajtrajškom.

Stopnite svoju veľkorysosť

Pýtate sa, či to má vôbec zmysel, donekonečna niekomu prejavovať svoju priazeň, a pritom nemáte žiadnu spätnú väzbu? Na to samozrejme musíte prísť vy sami. Bez reakcie, ideálne tej pozitívnej a očakávanej, sa vám bude hľadať chuť do tejto „práce“ ale veľmi ťažko. Niektoré povahy ľudí sú na to geniálne vybavené. Aby z nás „vysali“ všetku energiu a s tou potom proti nám úspešne bojovali.

Zmeňte to, chce to nový začiatok a iné uvažovanie. Začnite príjemnou sprchou vo vašom luxusnom sprchovom kúte, prúd vody vás osvieži a v závislosti od jej teploty možno preberie alebo naopak upokojí.

Vaše šťastie nad zlato

Prednedávnom sme čítali zaujímavú myšlienku, kde sa hovorilo, že ak chcete niekoho urobiť šťastným, najskôr sa musíte pokúsiť dosiahnuť to svoje. Inak to jednoducho fungovať nebude. Nie je to ťažké, pretože k tomu veľa nepotrebujete.

Zdravie je na prvom mieste a pokiaľ je podlomené, človek  sa učí žiť so svojím hendikepom veľmi pomaly. Ak ho máte, ste najšťastnejšou osobou pod slnkom, len si to musíte samozrejme uvedomiť. Potom môžete ťažiť z toho, že vám nebráni nič v ceste k úspechu.

Z toho všetkého vyplýva, nech to vyznie akokoľvek sebecky, že najskôr je nutné myslieť na seba a potom môžete premýšľať nad tým, či máte silu pomáhať druhým, ak o to samozrejme stoja.

Zdvihnite si sebavedomie novými podväzkovými pásmi, doprajte si welnes, začnite si užívať chvíle s tým, kto vás má naozaj rád. Je nezmysel sa trápiť. Život naokolo sa o to postará sám, tak prečo si na svoje plecia nakladať ešte viac. A jedna dobrá rada na záver: „slovo nie je nôž.“ Teda nie všetko, čo sa vám dostane do uší, by vás malo aj raniť.

K téme

Čo spravíte, keď vašu chybu vidí viac ako milión ľudí? Naozaj chlapi myslia len na sex? Ako vnímajú vzťah a nás, ženy?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zaujímavosti

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.