Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. mája 2016 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

Vyhraj prémiový odvoz na EURO 2016 alebo lístky

https://www.youtube.com/watch?v=bJ0yLPMpeFU

Automobilka Hyundai, ako oficiálny sponzor pre EURO 2016, vytvorila video zobrazujúce vášeň pravých fanúšikov. Príbeh mladého chlapca, ktorý tvrdo pracuje, aby si mohol kúpiť vstupenku na zápas. Chlapec robí mnoho malých prác a šetrí si svoje peniaze. Keď si ju už konečne môže dovoliť zistí však, že vstupenky už boli vypredané. Našťastie jeho rodičia vezmú chlapca do Hyundai Fan Parku, kde sa mu dostane úžasný zážitok. Spolu so svojimi rodičmi povzbudzuje svoje družstvo a je obklopený ďalšími ozajstnými fanúšikmi (Real Fans).

Existuje niekoľko málo šťastlivcov, ktorým sa podarilo získať vstupenky na zápas, ale nie každý má také šťastie. Hyundai preto vytvoril online Fan Park, ktorý umožní fanúšikom šancu zapojiť sa na všetky akcie.

Jediné, čo musíte urobiť, je nahrať svoju fotku o tom, ako veľkým naozajstným fanúšikom ste. Fotografia s najvyššími počtami hlasov vyhráva vstupenky.

Ak už máte lístky, tak môžete vyhrať Prémiový odvoz, ktorý Vás dopraví zo zápchy do hotela a na zápas vo veľkom štýle

Toto video je prvé v sérii dvoch videí, ktoré bolo spustené k začiatku turnaja Euro 2016.

Odkaz na Digital Fan Park: http://euro2016.hyundai.com/euro2016/en/index.php

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Lidl Plus = ceny mínus už štyri roky Zaregistruj svoj elektrokotol a vyhraj tepelné čerpadlo

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Šport

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.