Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. júna 2016 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

Vyhraj automobil Hyundai i20

Automobilka Hyundai ako oficiálny sponzor UEFA EURO 2016 vie, že vášeň k futbalu pochádza od verných fanúšikov a to bez ohľadu na vek.i

Prvé video „Prichádza Euro 2016”, ktoré bolo vypustené na začiatku turnaja dosiahlo viac než 33 miliónov zhliadnutí na YouTube. Druhé video „Čakanie” je online už od 1. júna. Video zobrazuje mladé dievča a dlhoročného verného fanúšika, ktorý ide sledovať zápas v Hyundai automobile a je zaseknutý v zápche. Superhviezda ako Cristiano Ronaldo zdržuje zápas, až kým nedorazí ich verný fanúšik.
Video si môžete pozrieť nižšie:
https://youtu.be/GBuPeSTfBpI

Pre UEFA EURO 2016 je Hyundai Fan Park online strediskom, kde praví fanúšikovia majú prístup k rôznym hrám, novinkám a súťažiam. Napríklad súťaž o výhru automobilu Hyundai i20, súťaž prebieha od 1.júna do 10. júla.

Hyundai Fan Park nájdete len v 2 krajinách v Európe. Prvý je vo Veľkej Británii a druhý v Českej Republike. Viac o českom Fan Parku, ktorý je v Prahe nájdete tu.

V priebehu celého turnaja bude Hyundai poskytovať viac než 350 vozidiel, ktoré budú pomáhať s transportom na sretnutia delegátom, personálu UEFA, rozhodcom, mediám, bezpečnostným zložkám a VIP hosťom.

Digital Fan Park: euro2016.hyundai.com

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Lidl Plus = ceny mínus už štyri roky Zaregistruj svoj elektrokotol a vyhraj tepelné čerpadlo

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Šport

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.