Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
27. júna 2016 PR správyZdravie od PRservis.skSITA Diskusia()

Vyhlásenie verejnej zbierkyVyhlásenie verejnej zbierky

Každý sa môže stať dobrákom od kosti. Každý, kto sa zapojí do letnej kampane s rovnakým názvom „Dobrák od kosti”, podporuje verejnú zbierku na pomoc detským onkologickým pacientom. Od 15. júna je zbierka v plnom prúde.

Verejnú zbierku vyhlásila Nadácia Kvapka Nádeje na verejnoprospešný účel výnos z ktorej bude použitý na obstaranie nového na Slovensku jedinečného prístroja pri diagnostike, monitorovaní a liečbe detských onkologickohematologických ochorení. S kampaňou sa budú ľudia stretávať na letných festivaloch a podporuje ju aj mnoho známych osobností. V období od 5 septembra do 17. septembra 2016 vyvrcholí kolobežkovým maratónom z Košíc do Prahy „1000 km s Dobrákmi od kosti”. Na etapovej kolobežkovej jazde sa zúčastní ambasádor projektu slovenský extrémny športovec Vojtech Špišák a jeho kolega Peter Filipec z Čiech, ktorý v minulosti úspešne podstúpil transplantáciu kostnej drene.

Verejná zbierka Nadácie KVAPKA NÁDEJE sa vykonáva na celom Slovensku od 15. júna do 30.septembra 2016:
– zasielaním dobrovoľných peňažných príspevkov na osobitný účet v uvedenom termíne
– zasielaním darcovských správ SMS na telefónne číslo 877 s textom „DMS DOBRAK”. Príspevok z ceny zasielaných darcovských SMS bude 1,92 eura z ceny jednej SMS.
– zbieraním príspevkov do stacionárnych pokladničiek
– predajom predmetov, v cene ktorých je započítaný príspevok v plnej výške z ceny predmetu
– predajom vstupeniek na kultúrne podujatie, športové podujatie alebo iné verejné podujatie usporadúvané na získanie príspevkov, v cene ktorých je započítaný príspevok v plnej výške z ceny vstupenky

Číslo osobitného účtu zbierky je SK73 0900 0000 0050 8074 1804, vedený v Slovenskej sporiteľni a.s.

O zaregistrovaní zbierky do registra verejných zbierok rozhodlo Ministerstvo vnútra Slovenskej Republiky. Podľa § 5 ods. 3 zákona o zbierkach na základe návrhu na registráciu verejnej zbierky nadácie s názvom „DOBRÁK OD KOSTI” pod registračným číslom verejnej zbierky 000-2016-019460.

Pre viac informácií sme Vám k dispozícii na nižšie uvedených kontaktoch:
NADÁCIA KVAPKA NÁDEJE
Mierová 83, 821 05 Bratislava
Tel.: +421-2-43423901
Fax: +421-2-43423900
E-mail: info@kvapkanadeje.sk kvapkanadeje@zoznam.sk
Web: www.kvapkanadeje.sk, www.dobrakodkosti.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

LeasePlan odovzdal cenu na prestížnom podujatí „Futbalista roka 2020“ Českého leva môže podľa hráčov Niké ovládnuť Šarlatán a Krajina ve stínu!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zdravie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.