Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. októbra 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Vyhlásenie predsedu vlády SR k protestu zdravotných sestier

BRATISLAVA 1. októbra – Vláda SR rešpektuje právo každého občana na slobodné vyjadrenie názoru. Chceme ale zdravotným sestrám pripomenúť, že to bol minister zdravotníctva Radičovej vlády Ivan
Uhliarik, ktorý presadil protiústavný zákon a navyše bez finančného krytia. Napriek tomu ministerka Zvolenská nastavila sestrám v štátnych nemocniciach platy tak, ako by zákon platil. Pravidelne s nimi komunikuje a bude aj naďalej komunikovať o príprave novej legislatívy v súlade s nálezom Ústavného súdu SR. O zasadnutí vlády v Košiciach sa rozhodlo už pred dvomi mesiacmi. Výjazdové rokovania kabinetu sú totiž vzhľadom na špecifickosť a náročnosť programu pripravované s niekoľkomesačným predstihom. Preto absolútne odmietame špekulácie o preložení zasadnutia kvôli pripravovanému protestu.

Tlačový a informačný odbor Úradu vlády SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

fi;mt

K téme

Zamestnávatelia môžu opäť zabojovať o titul Zdravá firma roka. Union vytvára priestor aj na diskusie o duševnom zdraví žien na pracovisku Komisia bude čeliť európskemu súdu v súvislosti s prekročením tabakových zákonov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.