Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
27. apríla 2016 PR správyZdravie od PRservis.skSITA Diskusia()

VšZP nepredĺži zmluvy spájané s príbuznou Marcela Foraia

BRATISLAVA 27. apríla – Generálny riaditeľ VšZP Ing. Miroslav Vaďura, MPH 22.4. 2016 rozhodol, že poisťovňa nepredĺži zmluvy s troma spoločnosťami, spájanými s príbuznou bývalého generálneho riaditeľa Ing. Marcela Foraia, MPH. Ide o spoločnosti WELIX, s.r.o., BRILANCE, s.r.o. a SPV 40, s.r.o., ktorým sa končí platnosť zmlúv k 30.6. 2016. Súčasný generálny riaditeľ VšZP Miroslav Vaďura považuje zazmluvnenie týchto spoločností za morálne a etické zlyhanie svojho predchodcu.

„Nevidím dôvod pokračovať v zmluvách v situácii, keď má VšZP v týchto odbornostiach dostatočne naplnenú verejnú minimálnu sieť. Navyše negatívna medializácia týchto spoločností neprispela a naďalej ani neprospieva dobrému menu poisťovne, ktorá chce byť dôveryhodným a spoľahlivým partnerom pre poistencov i poskytovateľov“, hovorí Miroslav Vaďura.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Spoločnosť MEDDI hub získala prestížne ocenenie za inováciu Správne liečení diabetici si počas Vianoc môžu dovoliť vyprážaného kapra

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zdravie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.