Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. novembra 2016 Nezaradené od PRservis.skSITA Diskusia()

VOĽBY: V troch obciach Trnavského kraja si zvolili nových starostov

TRNAVA 6. novembra (SITA) – V troch obciach Trnavského kraja si obyvatelia v sobotu 5. novembra zvolili v doplňujúcich voľbách nového starostu. V obci Pastuchov v okrese Hlohovec zvíťazil doterajší zástupca starostu Daniel Tejkal (nezávislý). V sobotňajších voľbách získal o sedem hlasov viac ako jeho protikandidát Štefan Vančo. Agentúru SITA o tom informoval nový starosta Tejkal. V riadnych komunálnych voľbách zvolený starosta Štefan Huszár sa začiatkom roka funkcie z osobných dôvodov vzdal.
V Trnavskom kraji sa nové voľby starostov konali aj v Bellovej Vsi a v Bodíkoch v okrese Dunajská Streda. Bellovu Ves bude do ďalších komunálnych volieb viesť Mária Jankovičová (nezávislá), novým starostom Bodíkov sa stal Tamás Világi (SMK).
Chýbajúcich poslancov obecných zastupiteľstiev si v sobotu volili v Radošovciach (okres Skalica), Jánovciach (okres Galanta) v Naháči (okres Trnava) a v Bellovej Vsi (okres Dunajská Streda).

mč;mt

K téme

dm pomáha rodinám v núdzi už desať rokov Vyhlásenie Fóra života: Odmietame špinenie našej dlhoročnej práce prostredníctvom mediálnych kampaní

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Nezaradené

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.