Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2. apríla 2015 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Vojtěch Dyk & B-SIDE BAND vystúpia v Bratislave už o týždeň

BRATISLAVA 2. apríla – Český spevák spolu s brnianskym B-SIDE BANDOM pricestujú do Bratislavy už 9.4.2015. Fanušíkovia sa môžu tešiť na nové skladby z albumu DESKA, ktoré u nás ešte neodzneli.

Autorská prvotina vznikla dlhoročnou spoluprácou speváka a swingového zoskupenia B-SIDE BAND, ktorý vedie hudobník Josef Buchta. DESKA uzrela svetlo sveta koncom roka 2014. Obsahuje 10 piesní, ktoré Vojtovi „ušili“ na mieru poprední českí skladatelia a textári. Album obsahuje aj bonus – pieseň Largo, ktorú zložil Antonín Dvořák, a nové aranžmá vytvoril Boris Urbánek.

Práve vďaka vydaniu DESKY Vojtěch Dyk opäť pricestuje do Bratislavy, aby svojím priaznivcom predstavil piesne naživo. Koncert sa uskutoční 9.4.2015 v priestoroch bratislavskej HANT Arény, a prvé tóny jazzu i swingu zaznejú o 19,00.

Dyk spolu s B-SIDE BANDOM odštartoval turné DESKA TOUR 2015 18. februára v Třebíči. Následne pokračovali v ďalších českých mestách kde zožali mimoriadny úspech. Zoskupenie ale i samotný spevák sa na vystúpenie na Slovensku veľmi tešia „Na Slovensku sa mi vždy hrá dobre. Mám pocit, že Slováci sa dobre a rýchlo bavia“ povedal Vojto o slovenských fanušíkoch pri jednom z rozhovorov.

Vstupenky na koncert sympatického speváka v sprievode bigbandu B-SIDE BAND je stále možné zakúpiť v sieti ticketportal.

koncert podporili: Carpe DM a Vita Box Bratislava

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

MHTH má najlacnejšie teplo v Bratislave a ponúka ho aj ďalším konečným spotrebiteľom Atos predstavil hybridný superpočítač novej generácie s najlepším výpočtovým výkonom na m2 na trhu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.