Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2. februára 2017 PR správyZdravie od PRservis.skSITA Diskusia()

Vo vedení Union nastali viaceré zmeny

Poisťovňa Union bude mať novú organizačnú štruktúru – posilní ju skúsený manažér Tomáš Kalivoda. V oblasti poisťovníctva pôsobí viac ako 11 rokov. Stane sa členom predstavenstva a na starosti bude mať sekciu komerčného poistenia.

T. Kalivoda v roku 2005 nastúpil do Allianz – Slovenskej poisťovne, a.s., kde pôsobil ako regionálny riaditeľ univerzálnej (internej) siete a neskôr aj ako riaditeľ odboru servisu klientom, kde bol zodpovedný za celoslovenskú pobočkovú sieť poisťovne. Od roku 2013 až do súčasnosti pôsobil na pozícií riaditeľa Groupama poisťovne, a.s.

Ďalšou zmenou je odchod Borisa Maslovieca, člena predstavenstva a riaditeľa sekcie informatiky a služieb klientom UZP.

Na ukončení spolupráce sa s ním vedenie po deviatich rokoch vo firme dohodlo dnes – ešte niekoľko mesiacov však bude B.Masloviec pôsobiť ako poradca. „Sme mu vďační za jeho doterajšiu vynikajúcu prácu a zároveň sme radi, že nám ešte v nasledujúcom období pomôže s prechodom na nové, efektívnejšie fungovanie poisťovne,“ povedal generálny riaditeľ Michal Špaňár.

Poisťovňa Union prechádza na flexibilnejší spôsob práce a znižuje počet sekcií s čím súvisia obe organizačné zmeny.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ta

K téme

September v Partners Group SK priniesol okrem zásadných zmien aj nové rekordy Až 8000 eur prerozdelí Nadačný fond Hartmann žiadateľom o kurz opatrovania

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zdravie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.