Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
9. februára 2015 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Víkendové vysielanie TA3 zaznamenalo u divákov opäť úspech

BRATISLAVA 9. februára – Najočakávanejšou udalosťou na Slovensku za uplynulý víkend bolo Referendum o ochrane rodiny. Televízia TA3 mu venovala najviac priestoru spomedzi všetkých televízií nielen počas hlasovania, ale venovala sa mu v spravodajstve a v publicistických reláciách už niekoľko týždňov pred ním. Víkendové vysielanie divákov zaujalo a vo viacerých cieľových skupinách bola TA3 jednotkou na trhu.
Špeciálne štúdio k referendu po uzatvorení volebných miestností si v sobotu od 22:00 pozrelo takmer pol milióna divákov. Podiel v skupine 12+ dosiahol 11,2 %. V cieľových skupinách divákov s VŠ vzdelaním to bolo takmer 20 % a v skupine manažérov s VŠ až takmer 28 %. V oboch týchto cieľových skupinách bola TA3 jednotkou na slovenskom televíznom trhu.
Za celú sobotu si vysielanie TA3 zaplo 1 milión 222 tisíc divákov s podielom na trhu 3,6 %.
Divácky úspech malo vysielanie TA3 aj v nedeľu. Diváci, ktorí si nestihli výsledky referenda pozrieť v sobotňajšom večernom vysielaní, sledovali správy na TA3 hneď v nedeľu ráno od 7:00 do 8:45. V danom čase bol reach takmer 300 tis. jednotlivcov s podielom na trhu v skupine 12+ 14,2 % (dvojka na trhu). V cieľovej skupine manažérov s VŠ vzdelaním bolo ranné vysielanie TA3 jednotkou na trhu s podielom 27,4 %.
Výsledkom referenda sa venoval aj moderátor Norbert Dolinský v nedeľnej relácii V politike. V premiére a repríze si reláciu pozrelo takmer 640 tisíc divákov. Premiéra V politike vysielaná o 11:00 dosiahla reach 431 tisíc divákov a podiel na trhu takmer 10 % (v skupine 12+).
Nedeľné vysielanie TA3 si celkovo pozrelo takmer 1 milión 600 tisíc divákov s podielom na trhu 3,2 %.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Objavte Poloniny vďaka unikátnym zážitkom. Tradičné remeslá, nedotknutá príroda a rusínsky temperament Výsledky otvorenej kvalifikácie Prague Champs: Tieto tímy sa stretnú v dueloch!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.