Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
103867_nemecka drogeria 1280 x 840 px 676x444.jpg
4. apríla 2024 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Viete, prečo sa oplatí nakupovať nemeckú drogériu?

4.4.2024 – Téma rozdielneho zloženia, či odlišnej kvality produktov uvádzaných na trh pod rovnakou značkou v rôznych krajinách rezonuje medzi spotrebiteľmi na Slovensku už niekoľko rokov. Ukážeme vám niekoľko dôvodov, prečo Slováci preferujú nákup drogérie a kozmetiky v Nemecku alebo Rakúsku.

Prečo Slováci nakupujú nemeckú drogériu?

Niektoré z dôvodov, prečo spotrebitelia preferujú nákup drogérie a kozmetiky v Rakúsku a Nemecku, sú pomerne zjavné už roky. Dnes dokonca viete zrealizovať nákup nemeckej drogérie z pohodlia domova aj vďaka e-shopom ako myAustria.sk.

Medzi 4 hlavné dôvody v prospech nákupu drogérie v zahraničí patria nasledujúce:

Kvalita: Nemecká drogéria je známa svojou vysokou kvalitou a spoľahlivosťou. V minulosti viaceré nezávislé testy preukázali tzv. dvojakú kvalitu produktov predávaných na trhu pod rovnakou značkou.
Účinnosť: Nemecké pracie prášky vynikajú svojou účinnosťou pri odstraňovaní škvŕn a zachovaní čistoty i sviežosti oblečenia. Vyšší podiel aktívnych čistiacich látok v zložení, oproti pracích práškom bežne dostupným v našich drogériách, má priamy vplyv na vyššiu účinnosť pracích prostriedkov a ich nižšiu spotrebu.
Inovácie: Nemecké spoločnosti sú inovátormi v oblasti technológií. Stále hľadajú nové spôsoby, ako zlepšiť výkonnosť svojich produktov a zároveň minimalizovať ich vplyv na životné prostredie.
Cenová konkurencieschopnosť: Ceny nemeckej drogérie sú porovnateľné s cenami podobných produktov na našom trhu.

Je pochopiteľné, že spotrebiteľ uprednostní kvalitnejší produkt za podobnú cenu a nakúpi radšej drogériu z Nemecka či Rakúska. A práve preto, „nákupná turistika“ smerom do Rakúska a Nemecka je javom, ktorý pozorujeme už roky. Aktuálne existujú však efektívnejšie riešenie. Zrealizovať môžete z pohodlia domova online nákup u predajcov na Slovensku, ktorí sa na predaj drogérie zo zahraničia špecializujú a zároveň poskytujú garanciu kvality svojich produktov. Nakúpiť tak môžete kvalitné produkty pomocou pár klikov.

A podľa čoho si vyberáte drogériu vy?

Informačný servis

K téme

8 fakt dobrých trikov, ako ušetríš v supermarkete. Plánovanie je len časť úspechu 4 tipy: bezpečnosť v televízore s pripojením na internet

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.