Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
95418_ilustracny obrazok 676x451.jpg
21. apríla 2021 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Viac ako polovica to zažila, hovoriť nechce nikto

21.4.2021 – Ochorenie, ktoré raz za život postihne až 70 % dospelej populácie sa vzhľadom na prevalenciu prípadov zaraďuje medzi novodobé civilizačné choroby. Diskomfort a komplikácie, ktoré sú spôsobené hemoroidmi, majú výrazný vplyv na celkovú kvalitu života 75 % žien a 25 % mužov.

Svrbenie, krvácanie, opuch, bolesť a ťažkosti pri vyprázdňovaní sú typickými príznakmi hemoroidov – ochorenia, ktoré takpovediac „nezostáva len za dverami“ toalety. Jeho príznaky vplývajú na množstvo bežných denných činností.

Skoncujte so svojimi problémami a objednajte si tento prelomový slovenský produkt, ktorý je vyrobený podľa švajčiarskej receptúry spoločnosťou Herb-Pharma AG.

Dedičstvo alebo výsledok životného štýlu?

Hemoroidy sú dedičné, no vplýva na nich i sedavý spôsob života, nedostatok tekutín, nesprávna strava bohatá na cukor a dráždivé jedlá, alkohol, kofeín a fajčenie. Dlhé sedenie na toalete či ochabnuté svalstvo panvového dna sú tiež predpokladmi na vznik ochorenia. Jedným z prvých signálov, ktorý si pacienti pri prepuknutí ochorenia všimnú je krvácanie po vyprázdňovaní. To sprevádza ochorenie bez ohľadu na to, či ide o vnútorné alebo vonkajšie hemoroidy.

Vyskúšajte Hemorrelax s unikátnou kombináciou rastlinných zložiek a biotechnologických peptidov!

Na Slovensku je pri liečbe hemoroidov zaužívaným medicínskym postupom liečba vo forme miniinvazívnych alebo invazívnych operačných zákrokov vyžadujúcich rekonvalescenciu. Na západ od nás sa pri tejto liečbe využíva aplikácia botulotoxínu, ktorá sa vďaka svojim myorelaxačným osvedčila ako prostriedok na liečbu hemoroidov a iných ťažkostí postihujúcich oblasť konečníka (fisúry a ragády).

Na tomto princípe funguje aj produktová novinka Hemorrelax vo forme čapíkov a krému, ktoré sa vyrábajú na Slovensku. Jedná sa o  zdravotnú pomôcku, ktorá slúži nielen na zmiernenie príznakov, ale aj na liečbu a prevenciu hemoroidov. Účinok je tak porovnateľný s liečbou botulotoxínom, ktorá je rozšírená najmä v USA.

Vyskúšajte prelomový spôsob liečby chúlostivých ťažkostí!

Neinvazívne peptidy s účinkom botoxu

Hemorrelax je prémiovým produktom, ktorý rieši problém komplexne. Nezameriava sa len na tlmenie akútnych príznakov, ale lieči, upokojuje a pôsobí preventívne. Unikátna kombinácia biotechnologických peptidov a kyseliny hyalurónovej spolu s hojivými a upokojujúcimi výťažkami z dubovej kôry, pagaštanu konského, nechtíka lekárskeho, rumančeka pravého a aloe vera  je novinkou, vďaka ktorej pacienti trpiaci hemoroidmi konečne pocítia úľavu.

Toto prémiové a neinvazívne riešenie vyvinula spoločnosť Herb-Pharma AG. Unikátne zloženie čapíkov a krému prinesie úľavu od nepríjemných príznakov ochorenia porovnateľnú s účinkom botulotoxínu a podporí jeho liečbu. Voľnopredajné čapíky a krém Hemorrelax na domáce použitie je možné kúpiť v každej dobrej lekárni a opäť sa tak vrátiť k aktívnemu životnému štýlu.

Tento článok nie je autorským obsahom SITA.sk. Bol dodaný klientom, uverejnený ako platený PR článok.

K téme

Na Liptove budú majstrovská Slovenska v saunovaní Fandíme srdcom tým, ktorí do toho dávajú srdce

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.