Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. júna 2012 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

V nedeľu padli jackpoty v hrách JOKER a LOTO 5 z 35

BRATISLAVA 4. júna – Už desiaty jackpot padol tento rok v doplnkovej hre JOKER. „Hráč, ktorý uzatvoril v Bratislavskom kraji stávku na hru LOTO spolu s doplnkovou hrou JOKER, si bude môcť pripísať na svoj účet 30 377,48 eura,“ informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. Rastislav Čépe.
Národná lotériová spoločnosť TIPOS eviduje od nedele aj jedenásty jackpot, ktorý padol v hre LOTO 5 z 35. „Jackpot si rozdelia dvaja hráči – jeden uzatvoril stávku v Bratislavskom a druhý v Nitrianskom kraji. Každý z nich vyhral 10 715,59 eura,“ uviedol hovorca.

Od 16. mája 2012 sa päť výherných čísel pre „malé loto“ žrebuje dvakrát do týždňa – v stredu a v nedeľu. K hre LOTO 5 z 35 pribudla aj doplnková hra JOKER, spoločná aj pre hru LOTO. Hra LOTO 5 z 35 patrí medzi číselné lotérie s malým základným vkladom na jednu stávku, hodnota jedného tipu je 0,30 eura. Plný šesťtipový tiket na jedno žrebovanie hry LOTO 5 z 35 s doplnkovou hrou JOKER
za 0,35 eura vyjde hráča len na 2,15 eura.

Doplnková hra JOKER je stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vytvorí generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“.

JOKER teraz môže stáť aj za fantastickou výhrou v hre LOTO. „Do 4. júla sa hrá prémiová hra LOTO. Prémiu 2 000 000 eur získa hráč, ktorý vyhrá jackpot v jednom z dvoch ťahov hry LOTO a na svojej stávke bude mať zvolenú aj hru JOKER,“ uviedol Čépe. Práve posledné číslo z jokerového šesťčíslia rozhodne, či si hráč k jackpotu pripíše aj dvojmiliónovú prémiu. Ak sa vyžrebované číslo na tejto pozícií zhoduje s tým na potvrdení o stávke, môže sa hráč tešiť z neuveriteľnej výhry.

Na hre o prémiu sa zúčastnia všetky stávky, ktoré v prémiovom období splnia dané herné podmienky: stávka na jedno žrebovanie hry LOTO musí obsahovať aspoň jeden tip s doplnkovou hrou JOKER. Takáto stávka vyjde hráča na 1,05 eura. „V prvom ťahu hry LOTO sa aktuálne hrá o 3 012 183,32 eura a v druhom ťahu o 492 313,52 eura. Jackpot v prvom ťahu spolu s prémiou môže priniesť niektorému z hráčov neuveriteľnú výhru – viac ako 5 miliónov eur. Takáto výhra by sa zaradila na tretie miesto v poradí výhier, ktoré vyplatila spoločnosť TIPOS svojim hráčom,“ dodal Čépe. Na prvom mieste v rebríčku vyplatených výhier stále „kraľuje“ výhra z roku 2009, kedy hráč vyhral v hre LOTO vyše 11 mil. eur. Druhé miesto v poradí zatiaľ patrí jackpotovej výhre v hre EUROMILIÓNY vo výške takmer 7,8 mil. eur, ktorú TIPOS vyplatil vlani.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10 a EUROMILIÓNY okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.tipos.sk, ako aj prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

AquaCity Poprad: 20 rokov zážitkov a 20 rokov zábavy Medzinárodnú cenu Trebbia za celoživotné dielo získal Rudolf Schuster

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Šport

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.