Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
27. marca 2015 PR správyPotraviny od PRservis.skSITA Diskusia()

V Kauflande si pivo vyberiete podľa Siedmich chutí

BRATISLAVA 27. marca – Od polovice marca sa návštevníci hypermarketu Kaufland na Trnavskej ulici v Bratislave môžu pri výbere svojho piva orientovať podľa svojej chuti. Spoločnosť HEINEKEN Slovensko v spolupráci so svojím obchodným partnerom, spoločnosťou Kaufland Slovenská republika, pripravili v najväčšej predajni tejto obchodnej siete na Slovensku inovatívnu pivnú uličku, v ktorej sú pivá zoradené prehľadne podľa chuťových kategórií programu Sedem chutí piva. Pivári si tak môžu vyberať medzi sladkými a ovocnými pivami, mierne horkými, horkými chmeľovými, silnými a tmavými pivami či ďalšími kategóriami podľa svojich preferencií. Súčasťou pivnej uličky v atraktívnom „pivovarskom“ dizajne je aj dotyková LCD obrazovka s praktickým sprievodcom pestrým svetom pív a inšpiráciami na ich správne kombinovanie s jedlom. Prvá pivná ulička Sedem chutí piva je pilotným projektom, ktorý sa po úspešnom štarte môže ďalej rozšíriť aj na ďalšie predajne Kaufland na Slovensku.

Vzdelávací program Sedem chutí piva spoločnosť HEINEKEN Slovensko odštartovala začiatkom minulého roku ako súčasť podpory pivného trhu a pivnej kultúry na Slovensku. Jeho nosnou myšlienkou je fakt, že až 91 % konzumentov sa pri výbere piva rozhoduje práve podľa jeho chute, a cieľom programu je pomôcť pivárom sa v pestrom svete pivných chutí lepšie orientovať. „Sme veľmi radi, že jedného z našich najvýznamnejších obchodných partnerov, spoločnosť Kaufland Slovenská republika, náš program Sedem chutí piva inšpiroval k vytvoreniu nového konceptu predaja piva v maloobchodnej predajni.
Pivo ponúka obrovskú pestrosť typov a rôznych chutí, a sme veľmi radi, že aj týmto spôsobom môžeme pokračovať vo vzdelávaní pivárov na Slovensku o ich obľúbenom nápoji,“ hovorí Monika Kottmanová, Development Manager HEINEKEN Slovensko a dodáva: „Väčšinu nákupných rozhodnutí uskutočňujú spotrebitelia priamo v predajni. Sme preto veľmi radi, že im pri správnom výbere v pivnej uličke Sedem chutí piva môžeme odborne poradiť.

Pri výbere piva v bratislavskej predajni Kaufland na Trnavskej ulici sa môžu konzumenti orientovať na základe prehľadného usporiadania celého sortimentu pív podľa jednotlivých chuťových kategórií. Navyše priamo v uličke majú k dispozícii aj interaktívnu LCD obrazovku, kde nájdu informácie o jednotlivých chuťových kategóriách, ich správnom kombinovaní s jedlom, ako aj inšpirácie v podobe konkrétnych receptov k jednotlivým typom pív. Tie si môžu priamo na mieste dokonca zaslať na svoj e-mail a v predajni spolu s pivom nakúpiť potrebné ingrediencie na prípravu dokonalej večere či obeda nielen pre pivára.

„Pevne veríme, že pivná ulička Sedem chutí piva spotrebiteľov osloví svojím dizajnom aj zaujímavými informáciami. V spolupráci s naším partnerom by sme ich radi priniesli pivárom na celom Slovensku,“ dodáva M. Kottmanová.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Výrobky produktového radu Z lásky k tradícii opäť zabodovali vo voľbe spotrebiteľov Najširšiu ponuku slovenských remeselných pív nájdete aj tento rok v Kauflande

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Potraviny

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.