Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. júna 2016 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

V Bory Mall krstili chipmunkov aj levov

V sobotu 4.6. si desaťtisíce návštevníkov nákupno-zábavného centra Bory Mall užili divoký Deň detí s TV JOJ. Okrem hier a súťaží bola jednou z hlavných atrakcií autogramiáda hereckých hrdinov zo seriálu ZOO a krsty mláďat troch bielych levíkov a páriku veveričiek – burundukov páskovaných alias populárnych chipmunkov.

Skvelá zábava, súťaže, darčeky, smiech spestrili sobotný program desaťtisíce spokojných návštevníkov.

Tri biele dvojročné levíčatá Alex, Leon a Tarzan – herecké hviezdy, ktoré účinkujú v muzikáli Carmen s Luckou Bílou, boli včera v Bory Mall oficiálne pokrstené. Krstnými rodičmi sa stali populárne tváre televízie JOJ Lucia Barmošová a Alena Ďuránová a riaditeľ centra Milan Klégr.

Seriáloví herci Denisa (Adrea Sabová), Erika (Júlia Havasiová), Riško (Premek Boublík), Miro (Juraj Hrčka) pokrstili lieskovými orieškami aj párik veveričiek Mišku a Riška, ktorí budú už onedho stálymi nájomníkmi Tornáda – exteriérovej záhrady v strede Bory Mall.

Deti pozdravili aj zvieracie postavičky zo seriálu papagája Huga a opičku Džudy, zasúťažili si s maskotom RiKom a pozreli si jeho relácie v kinosále Cinemax. Budúci herci a herečky absolvovali svoje prvé etudy na hereckom workshope s Luciou Vráblicovou a zahrali sa na reportérov na workshope s moderátorom Jurajom Hajdinom.

Snáď najväčší záujem bol o podpisy obľúbených hereckých predstaviteľov zo seriálu ZOO. Tí sa s úsmevom venovali svojim fanúšikom, fotili sa s nimi, odpovedali na otázky a vytvorili skvelú rodinnú atmosféru.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Digitálna revolúcia v slovenskom zdravotníctve: Duplicitné vyšetrenia môžu byť minulosťou dm sa odpája od fosílnych palív. Ambiciózny plán odpojenia sa od plynu sa napĺňa

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.