Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. novembra 2016 Nezaradené od PRservis.skSITA Diskusia()

USA: Kapele Beach Slang vykradli dodávku

BRATISLAVA 6. novembra (SITA) – Americkej punk-rockovej skupine Beach Slang vylúpili v piatok dodávku, v ktorej cestovala počas amerického miniturné k najnovšiemu albumu A Loud Bash Of Teenage Feelings (2016). Neznámy páchateľ alebo páchatelia ukradli philadelphskej formácii hudobné nástroje, vrátane troch gitár frontmana kapely Jamesa Alexa, fotoaparát, GPS navigáciu, prenosnú chladničku, okuliare či slúchadlá. V mene kapely o tom informoval v sobotu na sociálnej sieti Facebook spomínaný Alex, ktorý zároveň požiadal priaznivcov o pomoc pri hľadaní odcudzených predmetov.
Skupina Beach Slang vznikla v roku 2013 a v súčasnosti tvoria jej jadro spomínaný James Alex (spev, gitara) a Ed McNulty (basgitara). Kapelu tento rok opustili gitarista Ruben Gallego a bubeník JP Flexner, ktorý stojí za vznikom formácie. Debutovali v roku 2015 štúdiovkou The Things We Do To Find People Who Feel Like Us. Tento rok uviedli na trh spomínaný album A Loud Bash Of Teenage Feelings. Na konte majú tiež EP nahrávky Who Would Ever Want Anything So Broken? (2014), Cheap Thrills On A Dead End Street (2014) a kompiláciu Broken Thrills, ktorá vyšla vlani. Tento rok ich nominovali na Kerrang! Award v kategórii Najlepší zahraničný nováčik.
Informácie pochádzajú z webstránky pitchfork.com a z archívu agentúry SITA.

Pôvodný článok:
http://pitchfork.com/news/69585-beach-slang-gear-stolen/

xp;mt

K téme

Spoločnosť Whirlpool Corporation sa zaväzuje, že do roku 2030 dosiahne vo svojich závodoch a prevádzkach klimatickú neutralitu Affiliate marketing sa v zahraničí teší úspechu. V čom Slovensko zaostáva a ako by sa mohlo globálnym trhom inšpirovať?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Nezaradené

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.