Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
5. novembra 2016 Nezaradené od PRservis.skSITA Diskusia()

USA: Brad Pitt žiada o spoločnú starostlivosť o deti

BRATISLAVA 5. novembra (SITA) – Americký herec Brad Pitt žiada o spoločnú fyzickú aj právnu starostlivosť o všetkých šesť detí, ktoré má so svojou manželkou, herečkou a režisérkou Angelinou Jolie. Päťdesiatdvaročný Pitt to uviedol v súdnych dokumentoch, ktoré podal v piatok ako reakciu na žiadosť o rozvod, ktorú Jolie podala ešte 19. septembra. Herec, rovnako ako Jolie, ako dôvod uviedol neprekonateľné rozdiely a ako dátum odlúčenia 15. september. Štyridsaťjedenročná herečka však požiadala o plnú starostlivosť o deti, pričom výživné na ne ani manželské alimenty nepožaduje. Deti sú dočasne v jej plnej starostlivosti, pričom Pitt sa s nimi môže stretávať.
Jolie podala žiadosť o rozvod deň po incidente, pri ktorom Pitt údajne pod vplyvom alkoholu verbálne a fyzicky napadol ich 15-ročného syna Maddoxa na palube súkromného lietadla. Americký Federálny úrad pre vyšetrovanie (FBI) v súčasnosti preveruje, či existujú dôkazy na otvorenie vyšetrovania.
Angelina Jolie a William Bradley „Brad“ Pitt sa zoznámili počas nakrúcania akčného filmu Pán a pani Smithovci (2005), v ktorom stvárnili titulné postavy. Zasnúbili sa v roku 2012 po siedmich rokoch vzťahu. V roku 2014 sa zosobášili, a to najprv na súde v Kalifornii a neskôr na francúzskom zámku Miraval. Dvojica má spolu šesť detí. Tri z nich – spomínaného Maddoxa pochádzajúceho z Kambodže, Paxa z Vietnamu a Zaharu z Etiópie – si pár adoptoval. V máji 2006 sa im narodila dcéra Shiloh a o dva roky neskôr Jolie priviedla na svet dvojčatá Knoxa a Vivienne.
Informácie pochádzajú z webstránky www.usmagazine.com a archívu agentúry SITA.

Pôvodný článok:
http://www.usmagazine.com/celebrity-news/news/brad-pitt-seeks-joint-custody-in-divorce-from-angelina-jolie-w448764

sc;mt

K téme

Spoločnosť Whirlpool Corporation sa zaväzuje, že do roku 2030 dosiahne vo svojich závodoch a prevádzkach klimatickú neutralitu Affiliate marketing sa v zahraničí teší úspechu. V čom Slovensko zaostáva a ako by sa mohlo globálnym trhom inšpirovať?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Nezaradené

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.