Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. novembra 2016 Nezaradené od PRservis.skSITA Diskusia()

USA: Billy Crystal sa predstaví v dráme Untogether

BRATISLAVA 6. novembra (SITA) – Americký herec, komik, režisér a scenárista Billy Crystal si zahrá v pripravovanej nezávislej dráme Untogether. Informoval o tom americký magazín The Hollywood Reporter, podľa ktorého okrem 68-ročného rodáka z New Yorku potvrdila účasť na filme aj jeho kolegyňa Jennifer Grey. O scenár sa postarala spisovateľka Emma Forrest, ktorá snímku aj nakrúti, pričom pôjde o jej režisérsky debut. Herecké obsadenie doplnia Jamie Dornan, Jemima Kirke, Lola Kirke a Ben Mendelsohn.
Novinka bude sledovať románik medzi bývalou narkomankou Andreou (Jemima Kirke), ktorá sa snaží stať spisovateľkou, a Nickom (Jamie Dornan), úspešným autorom a milovníkom žien. Lola Kirke, ktorá je mladšou sestrou spomínanej Jemimy Kirke, si zahrá jej sestru aj vo filme. Jej výrazne staršieho partnera, rabína Martina, stvárni Ben Mendelsohn. Produkciu pripravovanej snímky majú na starosti spoločnosť Sterling Road Films a Brandon Hogan z Paradox Pictures spolu s Lukeom Danielsom a Scottom LaStaitim. Výkonnými producentmi sa stali Scott Adler, Dana Guerin, Michael Guerin, Greg Scott, Alex Cutler, Jeff Rice, Alan Pao a Christian De Gallegos. Snímku začali nakrúcať 17. októbra, jej dátum uvedenia do kín však zatiaľ nie je známy.
William „Billy“ Albert Murray je známy napríklad z filmov Keď Harry stretol Sally (1989), Zabudnúť na Paríž (1995), Hamlet (1996), Deň otcov (1997), Pozor na Harryho (1997), Analyzuj (1999), Zlatíčka pre každého (2001), Analyzuj znova (2002) či Rodičovský manuál (2012).
Informácie pochádzajú z webstránky www.hollywoodreporter.com a archívu agentúry SITA.

Pôvodný článok:
http://www.hollywoodreporter.com/news/billy-crystal-jennifer-grey-join-untogether-942702

xp;mt

K téme

Spoločnosť Whirlpool Corporation sa zaväzuje, že do roku 2030 dosiahne vo svojich závodoch a prevádzkach klimatickú neutralitu Affiliate marketing sa v zahraničí teší úspechu. V čom Slovensko zaostáva a ako by sa mohlo globálnym trhom inšpirovať?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Nezaradené

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.