Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
22. decembra 2016 PR správyPotraviny od PRservis.skSITA Diskusia()

Upravené otváracie hodiny v Tescu cez sviatky

BRATISLAVA 22. decembra 2016

Na pomoc kolegom z prevádzok prichádzajú aj tento rok zamestnanci z centrálnej kancelárie i brigádnici.

Spoločnosť Tesco Stores SR, a.s. upravila dobu predaja svojich obchodov tak, aby aj počas vianočných sviatkov zákazníkom umožnila pohodlné nakupovanie. Zároveň posilnila počty zamestnancov na prevádzkach o brigádnikov. Na pomoc kolegom z prevádzok však prichádzajú i zamestnanci z centrály.

„Chceme, aby boli pre našich zákazníkov ich predvianočné nákupy plné pohody. Preto v tomto období prijmeme stovky brigádnikov, aby vypomáhali pri obsluhe zákazníkov, v pokladniach a pri dokladaní tovaru. Navyše, tak, ako každý rok, aj teraz pracovníci centrálnej kancelárie opustia na niekoľko dní svoje bežné pracovné povinnosti a prídu hromadne vypomôcť svojim kolegom do obchodov,“ uviedla Zuzana Lošáková, hovorkyňa Tesco Stores SR, a. s.

Pre zjednodušenie nákupov ponúka Tesco svojim zákazníkom služby Tesco Potraviny domov či službu Klikni & vyzdvihni. Službu Potraviny domov môžu zákazníci využívať štandardne až do 23. decembra. Na Štedrý deň a 25. decembra služba nebude dostupná. Služba Potraviny domov bude k dispozícii od 26. decembra, jedinou výnimkou bude 1. január 2017. Rovnakou pomôckou, ako si v maximálnej miere zjednodušiť vianočné nákupy, je i služba Klikni & vyzdvihni. Vďaka službe si zákazníci vytvoria nákupný zoznam a hotový nákup si už len vyzdvihnú autom – napríklad po ceste z práce.

Na Silvestra budú obchody Tesco spravidla otvorené do 18:00, teda Slováci budú i v tento pracovný deň môcť nakúpiť cestou z práce. „Mnohí naši zákazníci sú počas Silvestra v práci a preto oceňujú možnosť si cestou domov zo zamestnania ešte nakúpiť,“ uzatvára Zuzana Lošáková. V obchodoch v blízkosti lyžiarskych stredísk dokonca budú obchody Tesco otvorené ešte o hodinu dlhšie.

Otváracie hodiny počas sviatkov:

Štedrý deň – sobota
24. decembra budú všetky obchody Tesco otvorené do 11:00. Čerpacie stanice ostanú v prevádzke až do 13. hodiny.

Prvý vianočný sviatok – nedeľa
25. decembra budú všetky predajne zo zákona zatvorené. Služby Tesco čerpacích staníc môžu zákazníci v prvý deň po Vianociach využívať od 9:00 do 20:00.

Druhý vianočný sviatok – pondelok
26. decembra sa prevádzky Tesco otvoria o 8:00. Až do 31. decembra budú všetky obchody Tesco otvorené tak, ako počas všedných pracovných dní.

31. december 2016 – sobota
Posledný deň v roku budú všetky supermarkety, hypermarkety, formáty Expres a Extra otvorené do 18:00. Obchodné domy budú otvorené do 17:00.
Výnimkou je OD MY v Bratislave, ktorý bude otvorený do 18:00. Čerpacie stanice budú otvorené len do 17:00. Vo vybraných predajniach v blízkosti lyžiarskych stredísk budú obchody otvorené do 19:00.

1. január 2017 – streda
1. januára 2017 budú všetky obchody zatvorené. Čerpacie stanice budú v tento deň otvorené od 12:00 do 20:00.

2. január 2017 – štvrtok
2. januára sa obchody Tesco otvoria o 7. hodine ráno a budú pokračovať v bežnej prevádzke. Čerpacie stanice budú otvorené nonstop.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Predajne Terno a KRAJ rozširujú opatrenia na zvýšenie bezpečnosti McDonald’s predstavuje inovatívne a ekologickejšie alternatívy balenia v programe „Better M“

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Potraviny

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.