Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
13. septembra 2016 PR správyZdravie od PRservis.skSITA Diskusia()

Umenie byť ženou prichádza do Košíc

Konferencia pre všetky ženy, Umenie byť ženou, putuje z Bratislavy do Košíc.

6. novembra 2016 sa konferencia uskutoční na východe Slovenka.“ Našim zámerom na východe Slovenska, rovnako ako tomu bolo už 3 krát v Bratislave, je priniesť program a témy všetkým ženám, ktoré sa zaujímajú o seba, svoje zdravie, majú záujem sa neustále vzdelávať. Prinášame odpovede na otázky, o ktorých sa ženy najčastejšie rozprávajú iba medzi sebou“, hovoria organizátorky konferencie Marcela Reisz a Alexandra Pevalová. Ambasádorkou projektu je rovnako ako v Bratislave Adela Banášová, ktorá v rámci večernej talk show predstaví svojich hostí. Umenie byť ženou je interaktívna konferencia pre lepší svet v nás a vôkol nás. Jednodňové podujatie vytvorené pre ženy, ktoré túžia žiť spokojný, šťastný, radostný život v hojnosti a zdraví. Konferencia nie je len o prednáškach, ale aj inšpiratívnych workshopoch, ktoré sa v Bratislave tešia veľkému záujmu zúčastnených dám.

Medzi prednášajúcimi nebudú v Košiciach chýbať:

Jaroslav Dušek
Margit Slimáková
Aleš Kalina
Ratarína Runa
Adela Banášová s Beatou Hlohovskou
Diana Fabianová

Neváhajte sa zapojiť do workshopov

Janka Chytráčková a Staň sa vlastnou značkou
Majka Stanková a Nič pozoruhodnejšie ako dieťa nestvoríš
Dušan Plichta a Vylepšená životospráva aktívnej ženy 21.storočia
Monika Šrenkelová a Diastáza
Ľubor Foltán a Joga smiechu
Iveta Štecová a Tvárová gymnastika
Mária Tóthová Simčáková a Som mama a čo s tým
Ľubo Tomko a Flow
Katie De Chimp a Lifestyle koučing

Program konferencie stále nie je uzatvorený. Organizátorky stále pracujú na ďalších zaujímavých menách a témach. Informácie sú pravidelne aktualizované na webe konferencie http://umeniebytzenou.sk/kosice a facebook profile „Umenie bť ženou“ https://www.facebook.com/Umenie-by%C5%A5-%C5%BEenou-618381174886406/?fref=ts

Lístky sa dajú kúpiť online priamo na e-shope webu http://umeniebytzenou.sk/eshop

S blížiacim sa termínom konferencie bude rásť aj cena vstupeniek, preto je výhodné zakúpiť si vstup ešte počas mesiaca september

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Poznáme laureátov 25. ročníka Ceny Nadácie Tatra Banky za umenie Nie je spúšť ako spúšť! Podpor mladé umenie a zachráň vlka!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zdravie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.