Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
12. augusta 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

TV JOJ: Úspešný víkend pre TV JOJ – v nedeľu suverénnym lídrom

BRATISLAVA 12. augusta – TV JOJ bola v nedeľu lídrom na trhu celodenne a s veľkým odstupom aj v prime time (podiel 30,6%). Zásluhu na tom má najmä úspešná spravodajská hodina a mimoriadne sledovaný filmový titul. Noviny TV JOJ boli v nedeľu najsledovanejším hlavným spravodajstvom na Slovensku s podielom 35,6%. Jednotkou na trhu bolo aj športové spravodajstvo (podiel 33,7%) a tradične Najlepšie počasie (podiel 34,3%).
Najviac divákov si v nedeľu večer vybralo filmovú ponuku TV JOJ, ktorá ponúkla premiéru filmu Kráska a zviera. Film dosiahol výrazne nadpriemerný rating 10,3% a podiel 31,8% a pozrelo si ho takmer dvakrát toľko divákov ako konkurenčný program. Film bol ešte úspešnejší medzi mladými divákmi 15-34 (podiel 38,8%), medzi ženami (podiel 37,7%), z krajov bol suverénny v Bratislavskom kraji (40,1%).
V nedeľu sa darilo aj stanici PLUS, večerný film Policajt v Afrike bol trojkou na trhu, PLUS-ka bola celodennou trojkou na trhu aj za celý uplynulý týždeň.
TV JOJ bola so svojou večernou prime time ponukou úspešná aj v sobotu, keď bola jednotkou na trhu počas filmu Kráľovná ročníka (21,2%), pričom najviac divákov mala opäť medzi mladými divákmi (26,2%) a medzi ženami (24,5%).

PR JOJ Group

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ig;nr

K téme

Sergej Loznica si v Košiciach prevezme Zlatú kameru V Medzinárodnej súťaži krátkych filmov MFF Art Film uvedie 36 titulov z rôznych kútov sveta

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.