Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
7. septembra 2016 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Túži po tom. A dosiahne to!

Sexi triler, ktorý si vás získa a zaskočí svojou výbušnosťou. Maestra vás zavedie nielen na Francúzsku riviéru, ale aj do Ženevy, Ríma a do nočných klubov v Paríži. Kniha, ktorá sa stala najlepšou knihou mesiaca apríl na Amazone. Psychologický triler, ktorý pripomína napríklad svetoznámy hit Talentovaný pán Ripley, pričom tým Ripleyom je v Maestre Judith. Žena, ktorá miluje umenie, módu a sex. Žena, ktorá je ambiciózna, maká na svojich cieľoch, chce sa presadiť, no nedarí sa jej to dosiahnuť…
A práve to je bod, kedy sa všetko láme a začína sa divoká, šialená a šokujúca jazda. „Čo je schopná urobiť žena na dosiahnutie toho, po čom tak bytostne túži?“ pýta sa O, The Oprah Magazine.

Hlavná hrdinka Judith cez deň pracuje ako asistentka v prestížnom londýnskom aukčnom dome. Rada by prenikla do umeleckého sveta, ale všadeprítomná korupcia a snobizmus ju oberajú o sily aj o ilúzie.
Judith sa zúfalo usiluje spraviť niečo so svojím životom a uvedomuje si, že musí pristúpiť na jeho hru. Aby sa pohla z miesta, prijme druhú prácu a po nociach robí spoločníčku v bare. Keď však odhalí obrovský a pre niekoho veľmi lukratívny podvod v aukčnom dome, vyhodia ju z práce a jej sny o lepšom živote sa zo dňa na deň rozplynú.
V zúfalstve prijme ponuku jedného klienta z baru, aby ho sprevádzala na ceste na Francúzsku riviéru. Po nevydarenom pokuse podať svojmu klientovi sedatíva sa musí dať na útek. Je sama a v nebezpečenstve, spoliehať sa môže iba na seba a na svoje schopnosti vedieť sa ľahko pohybovať vo svete bohatých a známych ľudí.
V zálohe má však ešte to tajomstvo, pre ktoré ju vyhodili z práce. Sklamaná, podvedená a znechutená sa obráti na dávno zabudnutého priateľa. Priateľa, ktorý ju vždy držal nad vodou. Priateľa, akého by malo mať každé správne dievča: zlosť.
Lenže tá nie je vždy tým najlepším radcom…

Vypočujte si AUDIO úryvok z Maestry.
Číta Judita Bilá:
https://soundcloud.com/buxsk/citanie-z-knihy-maestra-lshiltonova

Nekompromisný, divoký a prekvapujúci príbeh. „Maestra bude jednou z najdiskutovanejších kníh roka,“ predpovedá The Washington Post.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Young adult romanca Začať znova Keleová-Vasilková: Sama som bola na ne zvedavá

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.