Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
15. júna 2016 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

Turnaje v kickboxe s atmosférou Las Vegas na Slovensku

Osem profesionálnych zápasov v skvelej bojovej šou čaká na priaznivcov kickboxu už v sobotu, 18. júna v Prievidzi. V kasíne Rebuy Stars bude mať na Slovensku svoju premiéru podujatie série kickboxerských turnajov W5 EUROPEAN LEAGUE 2016.

„Šťastie praje statočným“ je slogan W5 EUROPEAN LEAGUE. Tá odštartovala 4. júna v Záhrebe a od polovice júna presúva na Slovensko. Séria je novým radom športových a módnych podujatí podľa pravidiel W5 profesionálneho kickboxu. „Rozhodli sme sa vytvoriť samostatný projekt a spolu s našimi partnermi z Rebuy Stars priniesť niečo úplne nové do zábavného priemyslu východnej Európy,“ hovorí prezident W5 Sergey Chepinoga. „Prinášame na Slovensko nezabudnuteľnú atmosféru Las Vegas, ktorú môžu všetci záujemci zažiť na vlastnej koži priamo vo svojom meste,“ dodáva Vadim Zmarko, riaditeľ slovenského Rebuy Stars.

Sobotňajší turnaj v Prievidzi otvorí zápas Košičanky Veroniky Cmárovej proti srbskej kickboxerke Teodore Manič a vyvrcholí zápasom domáceho Prievidžana Vladimíra Idrányiho proti Holandanovi Darrylovi Sichtmannovi s veľavravnou prezývkou „K.O. specialist“. V zápasoch sa predstavia aj ďalší bojovníci zo Slovenska – Adrián Valentin z Prievidze, Martin „Paco“ Pacas z Trenčína, Radovan Kulla, a Milan „Minci“ Paleš zo Žiliny. V ringu budú súperiť s bojovníkmi z Česka, Srbska, Chorvátska a Ruska. Zápasy v štýle K1 budú v troch päťminútových kolách.

Séria W5 EUROPEAN LEAGUE bude po Prievidzi pokračovať aj v ďalších mestách na Slovensku. Celkový víťaz série získa právo zabojovať o titul profesionálneho majstra sveta organizácie W5.

Program prvého podujatia série na Slovensku začne už v piatok 17. júna o 13:00 oficiálnym vážením bojovníkov spojeným s tlačovou konferenciou. Samotný zápasový program začína v sobotu 18. júna od 19:00 v Rebuy Stars v Prievidzi.

Podrobné informácie o turnaji v Prievidzi: https://w5kick.tv/broadcasts/10

https://www.youtube.com/watch?v=RXD-HwQW9Nc&list=PL0LG9o9QMWbxYekZ6glx0bHVxPTKKyT2j

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Riaditeľ GLN Norbert Kyndl: Tomášička je výnimočná už 60 rokov, a to vďaka každému tomášičkárovi Kľúčová investícia PZPN! Čas na Národné centrum školenia, výskumu a tréningu futbalu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Šport

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.