Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
25. januára 2017 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Trochu inak s Adelou Banášovou na RTVS

BRATISLAVA 25. júla – Šou vznikla v roku 2013 a má za sebou 4 roky existencie. Po dvoch sezónach v Štúdiu SND s kapacitou 150 divákov, sa pre veľký záujem presunula do Sály Činohry SND s kapacitou 640 divákov. Z relácie vzniklo 44 častí, ktoré naživo videlo viac ako 18. tisíc ľudí. RTVS vsadila na obľúbený a stabilný formát, ktorý sa teší mimoriadnej obľube. Program však prešiel zmenami. Novinkou bude scéna, v ktorej Adela Banášová víta svojich vzácnych hostí, ale aj zvučka, či grafická výbava relácie.
„Som veľmi rád, že RTVS sa nám podarilo získať tento zaujímavý formát. V relácii nastane posun v dramaturgii, ale aj iných detailoch, ktoré verím, že naši diváci ocenia. RTVS so SND spolupracuje na viacerých projektoch a v prípade Adely to bola pre nás jasná voľba,“ povedal Tibor Búza, riaditeľ Sekcie televíznych programových služieb RTVS.
Formát má stabilnú pozíciu aj v online prostredí, okrem takmer 23.000 fanúšikov na sociálnej sieti, generujú videá zo šou mimoriadne vysoké čísla online divákov.
„Vážim si spoluprácu s TA3, ale teším sa na účinkovanie v RTVS. Trochu inak považujem za svoju srdcovku, preto mám radosť z profesionálneho prístupu a prostredia slovenskej televízie. Verím, že je to projekt vhodný práve pre Dvojky a že úzky, ale verný okruh fanúšikov si ho nájde v novom mediálnom priestore,“ s nadšením sa vyjadrila moderátorka talkshow Adela Banášová.
Trochu inak s Adelou Banášovou budete môcť sledovať na Dvojke od 27.1.2017 vždy o 22:10.
Hosťami prvej relácie budú Hana Hrstková, ekologická aktivistka, youtuber Matej „Selassie“ Slažanský a Viola Mariner, sólistka Baletu SND. Hudobným hosťom prvého dielu vynovenej relácie na Dvojke bude Adam Ďurica.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es

K téme

Slovenskú hydinu z welfare chovu ponúkame už desať rokov Traja slovenskí raperi natočili video na podporu kampane UNICEF – DOBRÝ POCIT

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.