Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
16. apríla 2015 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Tomáš Klus a jeho Cílová skupina sa vracajú do Bratislavy

BRATISLAVA 16. apríla – Už o týždeň sa český pesničkár Tomáš Klus po takmer ročnej pauze vracia do nášho hlavného mesta. So svojou Cílovou skupinou vystúpia v Bratislave na jedinom jarnom koncerte.

Bratislavský koncert je výnimočný tým, že je unikátnym spojením predchádzajúcej PROMĚNAMĚ TOUR a novej PŘEJU TI TOUR. Práve vďaka tomuto prepojeniu sa návštevníci koncertu, ktorý sa bude konať 23.4.2015 v bratislavskej HANT Aréne, známej tiež ako športová hala Pasienky, môžu tešiť nielen na skvelý hudobný zážitok na ktorý sú priaznivci už vďaka v minulosti odohraným koncertom zvyknutí, ale aj na 8 nových skladieb, ktoré u nás ešte nezazneli.

Klus so svojou družinou po prvý raz odohrá pred slovenským publikom naživo skladbu PŘEJU TI, podľa ktorej vznikol názov nového turné. K tejto piesni nedávno nakrútili aj videoklip, ktorý behom niekoľkých dní zožal mimoriadny úspech. „Přeju Ti vznikla k tomuto turné. Spolu s ľuďmi chceme na koncerte písať priania a počas tejto piesne si ľudia budú tie priania navzájom odovzdávať, takže si z toho koncertu každý niečo odnesie“ prezradil Tomáš, čo pieseň symbolizuje.

Okrem spomínaných nových piesní z pripravovaného nového albumu chlapci sľubujú aj vynovenú show po vizuálnej stránke. Hudobný zážitok umocní aj vynovená svetelná projekcia a videoprojekcia.
„Tomáš Klus je v súčasnosti jednoznačne jedným z najpopulárnejších spevákov v Česku. Teší nás, že si podmanil aj slovenské publikum. Aj z tohto dôvodu zostali v predaji už len posledné vstupenky“ prezradil organizátor slovenskej časti turné z agentúry Trio Production.

Ani vy si nenechajte ujsť vynovenú show Tomáša Klusa a jeho Cílovej skupiny. Posledné lístky na koncert, ktorý sa uskutoční 23.4.2015 v HANT Aréne sú dostupné v sieti Ticketportal.

Viac informácií o pripravovanom koncerte nájdete na www.mejdanroku.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Ukážeme Vám ako pomáhať každým nákupom Vládna špička na ITAPA: Dezinformácie sú verejný nepriateľ číslo 1. Počas koronakrízy nabrali na sile, musíme začať konať

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.