Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
26. marca 2013 PR správyInformačné technológie od PRservis.skSITA Diskusia()

Tím novátorských inžinierov z Duff Research posilní PayPal

BRATISLAVA 26. marca – Minulého roku sme začali pri vývoji všetkých našich produktov brať ohľad primárne na mobilné zariadenia, aby sme zákazníkom ponúkli jednoducho ovládateľné a zároveň pútavé prostredie. Spoločnosť PayPal si udržuje pozíciu lídra v mobilných platbách. S tým súvisí aj to, že neustále hľadáme talentovaných inžinierov so skúsenosťami v tejto oblasti, aby nám pomáhali vymýšľať, vyvíjať a dodávať produkty, ktoré si naši zákazníci zamilujú.

Dnes naša spoločnosť oznamuje, že v akvizícii získala tím Duff Research – skupinu oceňovaných vývojárov mobilných aplikácií. Tento tím talentovaných inžinierov posilní technologický tím spoločnosti PayPal a zapojí sa do vytvárania tvorivých a jednoduchých možností, ktorými naši zákazníci môžu využívať digitálnu peňaženku PayPal.

„Skutočným cieľom tejto transakcie bolo získať inovátorov a prinášať našim užívateľom čo najpríjemnejšiu a najjednoduchšiu skúsenosť,“ hovorí James Barrese, riaditeľ pre technológie v spoločnosti PayPal. „Chceme premeniť našu organizáciu tak, aby sa viac orientovala na využívanie technológií.“

Spoločnosť Duff Research je inovatívnym poskytovateľom ucelených služieb v oblasti vývoja mobilných aplikácií. K jej zákazníkom patria popredné svetové značky aj nádejné start-upy. Tím DuffResearch, ktorý pôsobí v kalifornskom Sunnyvale, už uviedol viac než 40 aplikácií. Jeho skvelí inžinieri získali štyri ocenenia za najlepší produkt veľtrhu CES a dokonca aj dve ceny Emmy za technologické riešenie.

Spoločnosť Duff Research komentuje akvizíciu takto: „Spoločnosť PayPal dáva nášmu tímu príležitosť premeniť celé jedno odvetvie a vylepšiť vďaka technológiám každodenný život ľudí. Vyvinula špičkovú platformu pre online platby a náš tím nadšene víta možnosť pracovať s úžasnou skupinou technologických špecialistov, ktorými PayPal disponuje. Ako podnikateľov nás v spoločnosti PayPal najviac zaujíma kultúra postavená na inováciách a možnosť ovplyvniť budúcnosť nakupovania a platieb pre milióny zákazníkov.“

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Súkromná škola bez školného? ALMA privíta nových prvákov Rod Stewart: Stále milujem skladanie hudby. Pre Bratislavu chystám poriadnu rockovú show s prekvapením!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Informačné technológie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.