Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. apríla 2013 PR správyTelekomunikácie od PRservis.skSITA Diskusia()

Tesco mobile ponúka dvojnásobok kreditu a volania zadarmo

BRATISLAVA 3. apríla – Odteraz ušetríte s vernostnou kartou Clubcard nielen pri nakupovaní, ale aj pri telefonovaní. Tesco mobile sa totiž ako úplne prvý a jediný operátor spojil s najväčším vernostným programom na Slovensku a ponúka pre členov Clubcard výnimočné výhody. Každý z vyše 1,4 milióna členov Clubcard, ktorý vlastní Tesco mobile kartu na dobíjanie kreditu, dostane od apríla pri dobíjaní karty dvojnásobný kredit a zároveň volá v rámci siete úplne zadarmo.

„Unikátnu ponuku dvojnásobok kreditu a volania zadarmo môžu využiť napríklad členovia rodiny, žijúci vo vzdialených mestách, alebo početné rodiny – jednoducho tí, ktorí si často telefonujú. Službu ocenia aj mladí ľudia pri dlhom telefonovaní s priateľmi. Stačí byť členom komunít Clubcard a Tesco mobile. Zákazníci tak ušetria nielen pri nákupoch s Clubcard, ale získajú aj dvojnásobok kreditu pri každom dobití a vo vlastnej sieti budú volať úplne zadarmo,“ uviedla Zuzana Lošáková, komunikačná manažérka TESCO STORES SR, a.s.

Ako môžete dvojnásobok kreditu a volania zadarmo získať?
Člen vernostného programu Clubcard, ktorý vlastní kartu na dobíjanie kreditu od Tesco mobile, si aktivuje dvojnásobok kreditu a volania zadarmo nasledovne:

– zaslaním bezplatnej SMS na číslo 99222 v tvare:
CLUBCARD medzera ČÍSLO KARTY CLUBCARD
(napr. Clubcard 123456 1234 1234 1234)

– o aktiváciu môže zákazník požiadať aj v ktorejkoľvek predajni Tesco alebo zavolaním na zákaznícku linku 969.

Čo v prípade, ak Clubcard nemáte?
Pokiaľ kartu Clubcard nemáte, máte možnosť si ju založiť alebo poslať číslo Clubcard niekoho z vašich blíz-kych. Celá rodina môže pritom použiť jedno číslo kartičky pre viacero SIM kariet.

Ako získavanie dvojnásobku kreditu funguje:
Pri každom dobití za min. 5 € získava zákazník opakovane okrem štandardného kreditu aj extra kredit v rovnakej výške, čiže v tomto prípade získa dokopy 10 €. Platnosť extra kreditu je 30 dní odo dňa jeho získania, pričom extra kredit sa čerpá ako prvý v poradí.

O Tesco mobile
Tesco mobile je partnerský produkt Tesco Stores SR, a.s., a spoločnosti Telefónica Slovakia, s.r.o., predávaný v rámci predajnej siete Tesco. Tesco mobile bol uvedený na telekomunikačný trh v roku 2009 a portfólio jeho služieb tvorí karta na dobíjanie kreditu a paušál. Obe ponuky sú orientované pre členov najväčšieho vernostného programu na Slovensku – Tesco Clubcard. S predplatenou kartou získavajú pri každom dobití dvojnásobok kreditu a volajú si v rámci siete zadarmo a s paušálom získavajú mesačne okrem 100 minút volaní vo vlastnej sieti 100 minút do ostatných sietí a 100 SMS do všetkých sietí aj 100 klubových bodov. Tesco mobile tak vystupuje ako najlepšia voľba pre verných zákazníkov spoločnosti Tesco.

Tesco Stores SR, a.s., člen Zväzu obchodu a cestovného ruchu SR, vstúpila na slovenský trh v roku 1996 a v súčas-nosti prevádzkuje 134 obchodov, z toho 5 obchodných domov, 26 expresov, 62 hypermarketov, z toho 8 Extra, 41 su-permarketov a 18 čerpacích staníc. Prevádzkuje tiež dve distribučné centrá na potraviny v Beckove a v Prešove a štyri obchodné centrá Galéria v Bratislave-Lamači, Trnave, Nitre a Dunajskej Strede, v ktorých je vyše 150 obchodov so zameraním najmä na módu, obuv, doplnky, ako aj široké spektrum služieb vrátane občerstvenia a možností zábavy najmä pre deti. So svojimi vyše 9 700 zamestnancami patrí spoločnosť Tesco k najväčším súkromným zamestnávateľom na Slovensku. Základom filozofie spoločnosti Tesco je poskytnúť zákazníkovi najvyššiu kvalitu za najlepšiu cenu a stať sa obchodom pre všetkých.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Sergej Loznica si v Košiciach prevezme Zlatú kameru Slováci zarobili na real-estate takmer dvojnásobok. Cez crowdinvestičnú platformu spoluvlastnili komerčné nehnuteľnosti v Trnave a Nitre

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie PR správy

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.