Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
19. januára 2016 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Tajomstvo elegancie a štýlu Parížaniek

Menej je niekedy viac. Veď ani dievčatám, ktoré veľa rozprávajú, nikto nemá chuť klásť ďalšie otázky. Parížanka neukazuje veľa. Keď ide o odhaľovanie, poruke má jednoduchú odpoveď: Menej je vždy viac. Ako byť elegantná, štýlová a chic?
Prezradia vám to štyri krásne a uznávané Francúzky, ktoré napísali knihu o tom, čo znamená byť Parížankou: ako sa obliekať, užívať si život, zabávať sa – a to všetko s osobitým šarmom.

Vypočujte si ÚRYVOK z knihy
Ako sa stať Parížankou…
v podaní herečky Lucie Vráblicovej:

https://soundcloud.com/buxsk/citanie-z-knihy-ako-sa-stat-parizankou

Tieto talentované ženy, úspešné vo svete hudby, filmu, módy a médií, otvorene rozprávajú o tom, čo v súčasnosti znamená byť Francúzkami, a búrajú dlho pestované mýty. Prezrádzajú svoje tajomstvá, odkrývajú nedostatky a zároveň nás zabávajú svojimi komplikovanými a často protichodnými názormi a pocitmi.
Ich kniha Ako sa stať Parížankou…nech žijete kdekoľvek vám ponúkne nielen plno tipov a trikov, ale aj vás rozosmeje, pretože sa na život pozerá z nadhľadu a s úsmevom.

Napríklad taká sukňa, ktorá sa trochu vyhrnie, keď si sadnete v kaviarni. To je sexi a vzrušujúce. Tričko so širokým výstrihom, ktoré vám zľahka skĺzne na plece, keď zdvihnete ruku, aby ste privolali čašníka. Kradmý pohľad do vášho výstrihu, keď sa skloníte po kabelku.
Ukážte len trošku. To stačí.
A tá troška je droga rozpaľujúca predstavivosť. Prebúdza túžbu mužov dozvedieť sa viac, započúvať sa do vášho príbehu, preniknúť vašou zónou mlčania, strhnúť z vás blúzku.

Parížanka sa ponúka s eleganciou a tajomstvá svojho nahého tela odhalí len málokomu. Je veľa mužov, ktorí sú pripravení vrhnúť sa jej k nohám len preto, aby jej vyzuli lodičky. Taká troška. Nič viac.
Buďte taká aj vy.

Viac nájdete v novej knihe Ako sa stať Parížankou…nech žijete kdekoľvek.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Záhrada víťazov. Majstrovský historický román Rhys Bowenovej Desivo-šialená jazda. Diabol a temné vody

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.