Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
27. augusta 2015 PR správyInformačné technológie od PRservis.skSITA Diskusia()

Systém IBM Watson pomáha budovať virtuálne futbalové tímy

BRATISLAVA 27. augusta – Spoločnosť Edge Up Sports pomocou technológie systemu IBM Watson vyvíja aplikáciu, ktorá pomôže vlastníkom virtuálnych futbalových tímov organizovať ich výkonnosť v optimálnej miere pre ich ligu.

33 miliónov majiteľov virtuálnych futbalových tímov venuje týždenne niekoľko hodín tvorbe stratégie svojho mužstva, aby v najbližšom ligovom zápase podalo optimálny výkon smerujúci k víťazstvu. Keďže objem dostupných informácií o virtuálnych futbalových tímoch, ich hráčoch, zraneniach, prestupoch a podobne neustále rastie, je pre hráčov „futbalových manažérov“ stále náročnejšie správne vyhodnotiť všetky novinky a zahrnúť ich do svojej stratégie.

Spoločnosť Edge Up Sports fanúšikom virtuálnych futbalových tímov preto prináša možnosť využívať kognitívne schopnosti IBM systému Watson, aby mohli ešte rýchlejšie, lepšie a s využitím všetkých dostupných informácií, manažovať svoje virtuálne futbalové tímy. Hráči „futbalových manažérov“, tak môžu využívať rovnaké kognitívne schopnosti systému Watson, aké využívajú firmy v biznise, zdravotnícke zariadenia pri starostlivosti o pacientov a mestá pri poskytovaní služieb občanom.

Spoločnosť IBM nie je žiadnym nováčikom pri zbieraní a vyhodnocovaní športových dát. Už viac ako 20 rokov zlepšuje IBM športovú analytiku v mnohých smeroch a športoch od tenisu, cez americký futbal až po rugby.

Viac informácií k téme nájdete na:
http://www-03.ibm.com/press/us/en/pressrelease/47476.wss

Fotografie k téme nájdete ma:
https://www.flickr.com/photos/ibm_media/sets/72157648064706808/

Video k téme nájdete na:
https://www.youtube.com/watch?v=m8uY9fDPtoY

O IBM
Spoločnosť IBM je jednou z najväčších IT spoločností na svete a pod názvom International Business Machines poskytuje klientom svoje služby už viac ako 100 rokov. Celosvetovo pôsobí vo vyše 170 krajinách, pričom neustále rozširuje svoje geografické pokrytie, a zamestnáva vyše 430 tisíc zamestnancov. Poslaním spoločnosti IBM je pomocou integrovaných, flexibilných a efektívnych riešení pomáhať svojim zákazníkom redukovať náklady a zvýšiť tak ich konkurencieschopnosť na trhu. Na Slovensku spoločnosť IBM aktívne pôsobí od roku 1990. Samostatná pobočka IBM Slovensko s.r.o. bola založená 7. decembra 1992 a jej generálnym riaditeľom je Martin Murgáč. Hlavné sídlo IBM Slovensko sa nachádza v Bratislave s pobočkami v Banskej Bystrici a Košiciach.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

LANXESS predstavil inteligentné a udržateľné produkty pre polyuretánový priemysel Rekord dvoch dekád: ZSSK má v roku 2022 najazdiť vo verejnom záujme 35,8 milióna kilometrov, naposledy bola slovenská vnútroštátna vlaková doprava takto hustá pred 20 rokmi

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Informačné technológie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.