Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
22. novembra 2013 PR správyPotraviny od PRservis.skSITA Diskusia()

Syrové delikatesy v Kauflande

BRATISLAVA 22. novembra – Spoločnosť Kaufland Slovensko v.o.s. sa prispôsobuje najnovším európskym trendom v predaji pultových syrov, a ako prví na slovenskom trhu prinášame zákazníkom najširší výber exkluzívnych syrových špecialít za bezkonkurenčné ceny. Rozšírenú ponuku syrov nájdu zákazníci pri obslužných pultoch vo všetkých obchodných domoch Kaufland na Slovensku.

Štandardná ponuka syrov sa tak na väčších predajniach rozšírila na 102 druhov syrov a menších predajniach na 90 druhov syrov. V súčasnosti je už ponuka exkluzívnych druhov syrov dostupná vo všetkých obchodných domoch. Ak patríte medzi milovníkov originálnych syrových špecialít, pripravte sa na kulinársky zážitok! V Kauflande nájdete teraz pri obslužných pultoch výber syrov z celej Európy. Každý je jedinečný svojím pôvodom, spôsobom výroby, chuťou, konzistenciou či vôňou. Napríklad:

– Comté, tvrdý zrejúci syr z Francúzska
– Provolene Fiaschetto, polomäkký zrejúci syr z Talianska
– Weinkäse Ländle, polotvrdý zrejúci syr z Rakúska
– Stilton, polotvrdý zrejúci syr z modrou plesňou z Veľkej Británie či
– Appenzeller, polotvrdý zrejúci syr zo Švajčiarska.

Užitočné informácie a kulinárske tipy k vybraných syrovým špecialitám poskytneme našim zákazníkom v 48. kalendárnom týždni, a to v špeciálnom syrovom letáku. Predaj špičkových syrov bude podporený v tomto týždni vo všetkých obchodných domoch Kaufland na Slovensku i promočnou akciou.

Prajeme vám príjemný zážitok pri výbere vašich obľúbených syrov!

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Spotrebitelia ocenili novinky v privátnej značke COOP Jednoty, syrové guličky a gél na pranie zvolili za najlepšie na trhu Spotrebitelia ocenili novinky v privátnej značke COOP Jednoty, syrové nite a žihľavový šampón zvolili za najlepšie na trhu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Potraviny

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.