Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
102914_112023 101 drogerie banner isic itic karta do tlacovej spravy_pano 1280x840_150dpi 676x444.jpg
8. novembra 2023 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Študenti a učitelia v 101 Drogerie nakupujú lacnejšie

8.11.2023 – Spoločnosť 101 Drogerie je najväčšou sieťou drogérií na Slovensku a chce byť pre svojich zákazníkov voľbou číslo jeden. V októbri zaviedla pre žiakov, študentov aj učiteľov 5 % zľavu na celý nákup.

Od októbra 2023 môže každý držiteľ karty ISIC, ITIC alebo EURO26 využiť zľavu 5 % na celý svoj nákup vo všetkých 241 predajniach 101 Drogerie po celom Slovensku.

Využiť túto zľavu je jednoduché. Stačí pri nákupe naskenovať kartu ISIC, ITIC alebo EURO26. Pokladničný systém automaticky zistí platnosť karty a následne aplikuje zľavu 5 % na celý nákup. Na akciové produkty sa zľava nevzťahuje. Držiteľ karty môže kartu využívať neobmedzene na ľubovoľný počet nákupov.

„Vážime si všetkých našich zákazníkov, radi si s nimi budujeme vzťah cez ústretové kroky a zároveň intenzívne vnímame negatívny vplyv inflácie na rodinné financie. Aj preto sme sa rozhodli zaviesť v našej sieti predajní plošné zľavy pre žiakov, študentov a učiteľov po predložení kariet ISIC, ITIC alebo EURO26. Veríme, že naši zákazníci túto novinku ocenia a budú ju s radosťou využívať“, doplnil výkonný riaditeľ spoločnosti Matej Krajčík.

Informačný servis

K téme

Vyberáte si MBA? Kľúčovým faktorom je zahraničná spolupráca Známi influenceri motivujú študentov aby nefajčili. Ale inak

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.