Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
22. januára 2016 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Spoločnosť Promotion dočasne pozastavuje vydávanie Večerníka

BRATISLAVA 22. januára – Spoločnosť Promotion s.r.o., vydavateľ bratislavského Večerníka, ktorý opätovne začal vychádzať 2. septembra 2015, dočasne pozastavuje k 22. januáru 2016 jeho vydávanie. Noviny, ktoré sa snažili byť v retroštýle, sa na trhu nestretli s očakávanou odozvou zo strany čitateľov a ďalšie vydávanie denníka v tomto formáte postráda ekonomické opodstatnenie. Spoločnosť Promotion prehodnotí formát a smerovanie denníka a po pripravovanej analýze a marketingovom prieskume nového formátu sa na trh s titulom Večerník vráti.
Zároveň chceme poďakovať všetkým spolupracovníkom a partnerom za vykonanú prácu a čitateľom za priazeň.

Zdroj: Ing. Bohuslav Vajcík, konateľ spoločnosti

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

dm a jej zákazníci podporili vznik 15 vzdelávacích centier pre marginalizované skupiny Dôchodkové sporenie s rešpektom k budúcnosti

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.