Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
24. apríla 2015 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Sninské rybníky opäť ožijú rockom!

BRATISLAVA 24. apríla – V auguste 2015 sa na tri dni sninské rybníky opäť premenia na útočisko rockerov. V dňoch 6.- 8. augusta sa uskutoční 13ty ročník festivalu ROCK POD KAMEŇOM.

Letná oslava rocku aj tento rok sľubuje nezabudnuteľný hudobný zážitok. V priebehu troch dní sa na východe Slovenska predstaví mnoho domácich, ale i zahraničných interpretov zvučných mien. Priaznivci tvrdého hudobného žánru sa môžu tešiť na legendárnu GAMMA RAY z Nemecka, švajčiarske hardrockové zoskupenie GOTTHARD, či folk metalovú skupinu Russkaja, ktorá do Sniny pricestuje zo susedného Rakúska.

Zo slovenských interpretov sa v areáli sninských rybníkov predstaví rocková stálica – skupina Tublatanka, či INEKAFE. Tohto roku si na festivale ROCK POD KAMEŇOM premiérovo zaspievajú aj BIJOUTERRIER. Vystúpenie na sninských rybníkoch si po 12 rokoch zopakuje skupina HORKÝŽE SLÍŽE.

Špičkové zastúpenie majú na rockovom festivale aj naši západní susedia. Od štvrtku, 6. augusta 2015 sa postupne predstavia Walda Gang, Citron & Tanja, ale aj veľká štvorka DYMYTRY. Silným lákadlom festivalu je aj jediné vystúpenie vo východoslovenských končinách, ktoré absolvuje niekoľkonásobná česká slávica LUCIE BÍLÁ, ktorá sa predstaví s Arakainom.

Počas uplynulých ročníkov sa v Snine predviedlo mnoho interpretov slovenskej, ale i zahraničnej hudobnej špičky. Návštevníci mali možnosť naživo uvidieť a vypočuť si Avantasia, Pretty maids, Unisonic, Guano Apes, Helloween, Amaranthe, Olympic ,Wanastowi Vjecy ,David Koller, Kabát, Divokej Bill, Alkehol , Zóna-A, Desmod, Peha.

Novinkou posledných dní je, že organizátori po spustení predpredaja vstupeniek na festival ROCK POD KAMEŇOM, pridali aj tretí deň konania sa hudobnej slávnosti. Návštevníci sa môžu tešiť, že si užijú dávku rockovej muziky už vo štvrtok 6. augusta 2015. V ponuke sú permanentky, tiež jednodňové univerzálne vstupenky ktoré sú platné na ktorýkoľvek 1 deň v priebehu trvania festivalu. Permanentky, v minulosti zakúpené na termíny 7.- 8. augusta, sú automaticky platné aj na ďalší, čerstvo pridaný dátum – 6.8.2015.

Vstupenky na podujatie sú dostupné v sieti Ticketportal.
http://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=15901

Video: https://www.youtube.com/watch?v=FBsyE0LJoNM&feature=youtu.be

Informácie poskytlo: ROCK FREE PRODUCTION, s. r. o.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Temný vojvoda. Vášnivý, romantický a dobrodružný ♯KtoPomozeSlovensku: Zdravotníci v nemocniciach melú z posledného, dodajme im spoločne energiu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.