Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
9. marca 2015 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Slovenské turné Divokého Billa štartuje tento týždeň

BRATISLAVA 9. marca – Už tento týždeň štartuje blížiace sa akustického turné obľúbenej českej skupiny Divokej Bill. Akustická rocková smršť sa strhne 12. marca koncertom v košickom klube Collosseum, odkiaľ zamieri do ostatných kútov Slovenska. Skupina sa rozhodla skrátiť fanúšikom čakanie na koncerty prostredníctvom dvoch príjemných divokých videoprekvapení.

Po roku opäť na Slovensku – spomienku na vlaňajšie turné prináša nová road-movie Pekelník
Úspešná česká rocková partička Divokej Bill balí kufre. Tento týždeň totiž zavíta na Slovensko so svojou vynovenou koncertnou šou – tentokrát u nás rockoví pekelníci predstavia fanúšikom svoju akustickú tvár. Presne pred rokom pri tom oslávili 15te výročie slovenským turné Možná přijde i pekelník. Práve zo spomínaného narodeninového turné nakrútila kapela video, z ktorého vznikla poriadne divoká road-movie. Ako prezradil frontman Divokého Billa Vašek Bláha, nemalá časť špeciálneho klipu sa zrodila práve počas slovenskej časti turné Možná přijde i pekelník. Road-movie sa dočkala svojej premiéry len pred pár dňami – http://goo.gl/bcWt3a.

Divoká pozvánka na divokú akustickú šou!
Osem rockových pekelníkov si sotva vydýchlo a bezprostredne po minuloročnom turné Možná přijde i pekelník prišli s novým projektom. Na jeseň 2014 vydali nový album – ten vyšiel v podobe kompletu CD a DVD pod názvom „Divokej Bill – G2 Acoustic Stage“. Nahrávka má v diskografii Divokého Billa svoje špeciálne miesto. Je totiž celkom prvým záznamom koncertu Divokého Billa v čisto akustickom prevedení. Dosku vydal Supraphon v spolupráci s hudobnou stanicou Óčko. Na prelome jesene a zimy 2014 absolvovala kapela české akustické turné, ktoré sa u fanúšikov stretlo s obrovským úspechom a bolo beznádejne vypredané. Kapela sa rozhodla zavítať s akustickou šou i na Slovensko a privítať prichádzajúcu koncertnú jar spoločne so svojimi slovenskými fanúšikmi. Na slovenskú nôtu sa Divokej Bill ladí už niekoľko týždňov. Ako prezradili jeho členovia, dôkazom je nielen slovenská vlajka visiaca v skúšobni kapely, ale i stále častejšia frekvencia slovenčiny v kapelovom slovníku, čoho dôkazom je i nová
videopozvánka na nadchádzajúce turné pre slovenských fanúšikov http://goo.gl/uPmqan. V setliste koncertov nebudú chýbať hity „Dolsin“, „Všema deseti“ či aktuálny singel „Vstávej“, ktorý kapela v týchto dňoch predstavuje na Slovensku..

Koncert v Žiline ZRUŠENÝ
Žiaľ, prípravy slovenského jarného turné poznačila tragická udalosť na strane organizátora žilinského koncertu. Koncert, ktorý sa mal uskutočniť ako druhý v poradí v jarnej šnúre, a to 13. marca v žilinskom klube Rock´n´Rolla Bar and Grill preto musel byť zrušený. Podľa informácií manažmentu kapely, fanúšikovia, ktorí si zakúpili vstupenky na koncert, ich môžu vrátiť na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili. V prípade, ak si zakúpili vstupenku prostredníctvom internetu – CardPay/TatraPay – môžu originál vstupenku vrátiť priamo na centrále Ticketportalu, Radlinského 27 v Bratislave. Viac informácií nájdu na webe: http://www.ticketportal.sk/cms_detail.aspx?id=11498.

Vstupenky na ostatné koncerty turné sú v predpredaji na miestach koncertov a cez Predpredaj.sk: http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/2877/divokej-bill-akusticke-turne-

Termíny a miesta „DIVOKEJ BILL – Akustické turné 2015”:

12. 3. Košice Collosseum
13. 3. Žilina Rocknrolla KONCERT ZRUŠENÝ
14. 3. Trenčín Piano
20. 3. Bratislava MMC – Slávnostný krst albumu Divokej Bill G2 Acoustic Stage
21. 3. Martin Kozel Pub
27. 3. Urmince DK
28. 3. Prievidza Element

Viac info:
www.divokejbill.cz/
www.facebook.com/divokejbill

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Piešťany sa zatrasú. Od smiechu Digitalizácia na Slovensku: firmy robia len prvý krok, chýba im ďalší rozvoj

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.