Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. mája 2016 PR správyPotraviny od PRservis.skSITA Diskusia()

Slovak Food Festival bude komorný a tematický

Jedno z najobľúbenejších sezónnych open air podujatí v hlavnom meste, Slovak Food Festival, bude tento rok komorný a tematický. Jednotlivé festivalové dni budú mať vlastný koncept. Piatku bude kraľovať kultúra, sobota bude o hviezdnom varení a nedeľa o blogovaní.

Podľa organizátorov je práve hudba to, čo ľudia vyhľadávajú. „Samozrejme, že si uvedomujeme, že na festivale, ktorý sa primárne venuje jedlu a pitiu je potrebné aj edukovať v gastronomickej oblasti, avšak zo skúseností z minulých ročníkov vieme, že návštevníci sa pri dobrom jedle a pití radi zabávajú, prípadne vychutnávajú pohodovú atmosféru sprevádzanú príjemnou muzikou“, vysvetľuje riaditeľka festivalu Saša Šullerová. Na piatok organizátori pripravujú hudobný program, ktorý však bude v komornej atmosfére. Sobotu bude mať pod záštitou známy šéfkuchár Vojto Artz, ktorý si na festival pozval hostí zo známej televíznej kuchárskej šou. Nebude medzi nimi chýbať jeden z porotcov Jaroslav Ertl. Nedeľa bude patriť blogerom. Podľa Štullerovej sú trendy a okrem talentu majú obrovskú vášeň pre to, čo robia.

V areáli nebude chýbať detský kútik, kde sa detičky rovnako ako pominulé roky naučia po dobrom jedle umývať si zúbky. Zdravá zóna prinesie prednášky a diskusie na tému zdravý životný štýl. Pivná zóna prinesie skvelé pivo. Okrem gastronomických variácií sa návštevníci môžu pochopiteľne tešiť aj na kvalitné vína, chutné cukrovinky a iné domáce produkty. Slovak Food Festival sa bude niesť v komornej atmosfére. „Ako mnohí vedia, Slovensko predsedá tento rok Rade EÚ. Na hrade prebiehajú stavebné práce, a tak sme trochu oklieštení priestorom, čo sa odzrkadľuje na počte vystavovateľov, no určite nie ich kvalite”, vysvetľuje Štullerová. Slovak Food Festival sa koná 27. – 29. mája na Bratislavskom hrade a všetky informácie o programe nájdete na www.slovakfoodfestival.sk, alebo oficiálnom facebook profile.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Poskytovanie ESG dát bankám bude jednoduchšie 4 tipy: bezpečnosť v televízore s pripojením na internet

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Potraviny

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.