Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. októbra 2016 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Sledovanosť TA3

BRATISLAVA 3. októbra – Pravidelná nedeľňajšia diskusná relácia spravodajskej televízie TA3 V politike opäť potvrdila, že má svoje dôležité miesto na televíznych obrazovkách. Aj po „programových letných prázdninách“ sa teší záujmu divákov.
V nedeľu, 2.10.2016, si ju v premiére a repríze pozrelo 592 tisíc divákov ( share 12+ a hostia 8,6 % – 4. na trhu, share VŠ vzdelanie 12,3 %, manažéri s VŠ vzdelaním 17,7 %, Bratislava 12+ 12,1 % a status + VŠ vzdelaní 16 % – v týchto všetkých kategóriách bola televízia TA3 2. na trhu).
Hosťami relácie V politike, ktorú od 11.00 hod moderoval Norbert Dolinský, boli: Peter Pellegrini (SMER-SD), podpredseda vlády pre investície a informatizáciu, Igor Matovič (OĽANO-NOVA), predseda strany, Eduard Chmelár, politický analytik a Zsolt Gál, politológ.
Témy relácie: Situácia v strane SMER-SD; Národná koncepcia informatizácie verejnej správy, Eurofondy 2014-2020 a ich čerpanie; Situácia v strane OĽANO-NOVA, mandát Igora Matoviča, témy opozičnej politiky; Referendum v Maďarsku o povinných kvótach, dosah na maďarskú a európsku politiku, aktuálne témy európskej a zahraničnej politiky.
Televízia TA3 mala počas celého nedeľňajšieho dňa denný reach 1 mil. 109 tis., share bol 2,3 %.

Poznámka: Uvedené čísla pochádzajú z elektronického merania televízií formou peoplemetrov (zdroj: PMT/TNS Sk).

O televízii TA3
Televízia TA3 je prvá spravodajská televízia, ktorá na slovenskom trhu pôsobí od septembra roku 2001. Denne prináša aktuálne spravodajstvo, pričom základom jej vysielania sú hodinové spravodajské bloky. Programovú štruktúru dopĺňajú publicistické relácie a špeciálne projekty, ktoré pokrývajú všetky oblasti spoločenského života. Primárnymi cieľovými skupinami televízie sú obyvatelia Bratislavy starší ako 18 rokov, obyvatelia miest s viac ako 50-tisícmi obyvateľov, ako aj profesionáli s vysokoškolským vzdelaním a vysokým socioekonomickým štatútom. Prevádzkovateľom televízie je spoločnosť C.E.N., s.r.o.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

UPC: Hrozí úplný zákaz českých staníc v ponuke slovenských operátorov Slovensko ako turistická destinácia zožalo úspech v írskej televíznej šou

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.