Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
89286_1 4 676x451.jpg
20. novembra 2018 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

ŠKODA Challenge: spoznajte najlepších servisných pracovníkov a predajcu roka

BRATISLAVA 20. novembra 2018

Do slovenského kola 9. ročníka ŠKODA Challenge sa zapojilo 162 súťažiacich
Víťazi 6 kategórií národného kola ŠKODA Challenge postupujú do medzinárodného finále
10 úspešných rokov školiaceho strediska ŠKODA AUTO Slovensko v Nitre: už viac ako 17000 preškolených pracovníkov

Do 9. ročníka vedomostnej súťaže ŠKODA Challenge 2018 sa zapojilo 162 pracovníkov z celej servisnej a predajnej siete ŠKODA na Slovensku. V národnom finále sme spoznali najlepších servisných pracovníkov a top predajcu.  Víťazi 6 kategórií si zároveň vybojovali postup do medzinárodného finále, ktoré sa uskutoční budúci rok v chorvátskom Šibeniku.

„O priazni zákazníkov k značke rozhoduje mnoho faktorov, z ktorých kvalita a komplexnosť služieb patria medzi tie rozhodujúce. Súťaž ŠKODA Challenge motivuje zamestnancov autorizovaných servisov, aby rozvíjali svoje  zručnosti a vedomosti a tým zvyšovali spokojnosť zákazníkov so značkou ŠKODA. Súťaž je veľmi náročná a komplexná a od súťažiacich vyžaduje vysoké nasadenie a kvalitné výkony,“ približuje Ing. Marek Růžička, konateľ spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko.

Do národného kola 9. ročníka súťaže ŠKODA Challenge sa z autorizovanej siete ŠKODA na Slovensku zapojilo 162 servisných pracovníkov a predajcov. Súťažili v 6 kategóriách: Servisný technik, Diagnostický technik, Servisný poradca, Vedúci náhradných dielov, Lakovač a Predajca nových vozidiel. Najskôr absolvovali on-line korešpondenčné kolo. Šesť najúspešnejších súťažiacich z každej kategórie postúpilo do slovenského finále, ktoré sa už druhý raz uskutočnilo spolu s českým v Mladej Boleslavi. Víťazi boli ocenení začiatkom novembra na slávnostnom galavečere v Prahe.

Kto je teda najlepším slovenským servisným pracovníkom a predajcom v roku 2018? V kategórii Servisný technik víťazstvo z predošlého ročníka obhájil Gabriel Kormúth (AUTOCOMODEX TRNAVA). Rovnako aj v kategórii Diagnostický technik svoj vlaňajší triumf aj v tomto roku zopakoval Jaroslav Kaprálik (IMPA Dolný Kubín), podobne ako Andrej Šimko (RM JET), ktorý sa stal najlepším Servisným poradcom. Kategóriu Vedúci náhradných dielcov ovládol Rastislav Petkáč (IMPA Bratislava) a v kategórii Lakovač zvíťazil Branislav Zágora (ALD MOBIL SL). Prvé miesto v kategórii Predajca nových vozidiel získal Ján Vasiľ (Todos Košice), ktorý si tak pripomenul svoje víťazstvo spred dvoch rokov.

Víťazi národného kola budú reprezentovať Slovensko v medzinárodnom finále ŠKODA Challenge v júni 2019 v chorvátskom Šibeniku. Vo vyvrcholení súťaže sa Slováci vďaka svojej bojovnosti a profesionalite pravidelne umiestňujú na popredných priečkach. „Víťazom želám veľa úspechov v medzinárodnom finále a verím, že vďaka ich kvalitám opätovne potvrdíme svoje našu dlhodobú pozíciu medzi najlepšími servisnými a predajnými pracovníkmi na svete,“ hovorí Ing. Marek Růžička.

ŠKODA Challenge je vedomostná súťaž, do ktorej sa môžu zapojiť všetci servisní technici, poradcovia, resp. každý zamestnanec pracujúci v oblasti servisu a predaja. Hlavnou ideou tohto podujatia je nájsť najlepších pracovníkov servisu aj predaja na celosvetovej úrovni. Súťaž pomáha značke ŠKODA zvyšovať štandardy kvality poskytovaných služieb, ako aj stimulovať ďalší progres vo vedomostnej a praktickej úrovni zamestnancov.

Kvalitu predajných a popredajných služieb autorizovaných partnerov ŠKODA v technických aj netechnických činnostiach pomáha úspešne zvyšovať vlastné školiace stredisko spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko, ktoré sa nachádza v Nitre. Za desať rokov jeho pôsobenia experti strediska, ktorí prešli dôkladným vzdelávaním a tréningom v Mladej Boleslavi, preškolili už viac ako 17 000 pracovníkov servisnej a predajnej siete na Slovensku.

Výsledky slovenského finále ŠKODA Challenge 2018

Servisný technik 

1. miesto
Gabriel  Kormúth
AUTOCOMODEX TRNAVA, spol. s r.o.
Trnava

2. miesto
Dominik  Vyrúbal
KARIREAL SLOVAKIA, a.s.
Bratislava

3. miesto
Rudolf  Tisoň
AUTOCENTRUM BYSTRIANSKY, spol. s r.o.
Lučenec

Diagnostický technik 

1. miesto
Jaroslav Kaprálik
IMPA Dolný Kubín, s.r.o.
Dolný Kubín

2. miesto
Peter Kvasňovsky
IMPA Bratislava, a.s.
Bratislava

3. miesto
Miroslav  Lietavec
IMPA Liptovský Mikuláš, s.r.o.
Liptovský Mikuláš

Servisný poradca 

1. miesto
Andrej  Šimko
RM JET, spol. s r.o.
Trnava

2. miesto
Michal  Pilát
Š – AUTOSERVIS Bardejov, s.r.o
Bardejov

3. miesto
Martin Niňaj
Todos Ružomberok s. r. o.
Ružomberok

Vedúci náhradných dielcov 

1. miesto
Rastislav Petkáč
IMPA Bratislava, a.s.
Bratislava

2. miesto
Jozef  Charvát
Porsche Inter Auto Slovakia, spol. s r.o.
Bratislava

3. miesto
Ivan  Dianovský
AUTONOVA, s.r.o.
Poprad

Lakovač 

1. miesto
Branislav Zágora
ALD MOBIL SL, s.r.o.
Stará Ľubovňa

2. miesto
Radovan Kalianko
Todos Žilina s.r.o.
Žilina

3. miesto
Peter Chudý
PRVÝ TRENČIANSKY AUTOSERVIS s.r.o.
Trenčín

Predajca nových vozidiel 

1. miesto
Ján  Vasiľ
Todos Košice s.r.o.
Košice

2. miesto
Branislav Süč
EUROMOTOR, spol. s r.o.
Banská Bystrica

3. miesto
Patrik Víglaský
EUROMOTOR, spol. s r.o.
Banská Bystrica

 

K téme

Príďte s rekreačným poukazom na Liptov. Región má pestré možnosti ubytovania Auto na dovolenku: „Kombíky“ si kupuje takmer tretina ľudí

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.