Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
8. decembra 2015 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

SILVESTER V DIVADLE ARÉNA 31. decembra 2015

BRATISLAVA 8. decembra –

Č E R T O V O V R E C E
O 13:00 hod.
Jedna z najkrajších slovenských televíznych rozprávok o mladom krajčírskom tovarišovi a čertíkovi, ktorí sa snažia zmeniť svet.
Rozprávka je vhodná pre všetky deti a ich rodičov!
VSTUP VOĽNÝ

B A R B A R E L L A
O 15:00 hod.
Francúzsko / Taliansko, 1968
Dej tejto sci-fi komédie sa odohráva v roku 40 000 – antigravitačnú sexbombu Barbarellu vyruší z jej pokojného poletovania príkaz prezidenta Zeme, ktorý ju poverí dôležitou úlohou.
Má bojovať proti zlovestnému vedcovi Duranovi Duranovi a jeho úmyslom.
Komiksové stvárnenie a nadhľad tvorcov vytvorili z tohto filmu fantastickú vesmírnu komédiu, ktorá je ideálna na prežitie posledných hodín roku 2015 práve v Ultimatívnom Kine Aréna.
VSTUPNÉ: 5 EUR

B E R L I N G A L A
O 17:00 hod. (dĺžka trvania 120 min)
Priamy prenos Silvestrovského galakoncertu Berlínskej filharmónie s dirigentom Sirom Simonom Rattleom BERLIN GALA s nádherným programom.
VSTUPNÉ: 5 EUR

http://divadloarena.sk/ponuka/predstavenia

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Tichá noc aj ohňostroje v Piešťanoch Darček s originálnym a jedinečným dizajnom

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.