Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
27. februára 2015 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Shen Yun: Tradície čínskej kultúry ožijú vo Viedni

BRATISLAVA 27. februára – Tradičná čínska kultúra zavíta do Viedne prostredníctvom súboru Shen Yun Performing Arts. Koncom ostatného roka vyrazilo tanečno-hudobné zoskupenie na svetové turné, u našich susedov sa predstaví 10. a 11. marca s očarujúcim predstavením, ktorým ožíva päť tisíc rokov stará civilizácia.

Hudbou a tancom priblíži Shen Yun Performing Arts publiku legendy, príbehy hrdinov a tradície starovekej čínskej kultúry. Predstavenie sprostredkuje aj dávne hodnoty a princípy, silný duchovný odkaz i výnimočný kultúrny zážitok.

Súbor Shen Yun Performing Arts, so sídlom v New Yorku, tvorí viac ako 40 tanečníkov, 40 hudobníkov, niekoľko sólistov a choreografov. Strhujúca hudba, tanečníci v tradičných kostýmoch, vlastný orchester a veľkoplošná projekcia, to všetko spolu vytvára neopakovateľný kultúrny zážitok plný dobra, čistoty a silnej pozitívnej energie. Pútavé predstavenie láka divákov aj svojou vizuálnou krásou a jedinečnosťou.

Shen Yun Performing Arts sa s turné snaží oživiť krásu autentického klasického tanca dávnej Číny. Predstavenie si diváci vychutnajú vo viedenskej Stadthalle po oba dni od 19.30 hod.. Súbor bude po prvý raz hosťovať aj v rakúskom Salzburgu. Ďalšie informácie na www.stadthalle.com.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Svetlo ako najlepší doplnok v bazéne Feilo Acoustics získala majoritu v Havells Sylvania

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.