Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
9. mája 2013 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Saxofonista Tony Perez a Bratislava na dlani

BRATISLAVA 9. mája – Známy rakúsky saxofonista Tony Perez zahrá v Bratislave svoju príjemnú zmes jazzu, popu, balád a evergreenov. Tento umelec vyštudoval viedenské konzervatórium a získal uznanie za koncerty, kde spájal klasickú hudbu s jazzovou. Na Slovensku vystúpi naživo v novom Outlook Bar & Lounge na 13. poschodí hotela Lindner, ktorý ponúka najkrajší výhľad na panorámu mesta. Vychutnajte si po pracovnom zhone večernú atmosféru Bratislavy a nechajte sa pritom uniesť tónmi Tonyho saxofónu, ktorý vám precítene zahrá také hity ako Memories z muzikálu Cats, Woman in love či slávny Summertime od Elly Fitzgerald. Tony Perez predstaví svoje umenie v štvrtky a piatky 16. a 17. mája, 30. a 31. mája, ako aj v piatky a soboty 7. a 8. júna, 14. a 15. júna, vždy od 20.30 hod.

Adresa: Outlook Bar & Lounge, Metodova 4, 13. poschodie Lindner Hotel Galery Central

Navštívte www.tonyperez.at.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Známi muzikanti venujú spomienkový koncert bigbítovej legende Fedorovi Frešovi Jazzové ceny sú rozdané. Ocenenie Esprit za najlepší slovenský jazzový album získal klavirista Ľuboš Šrámek

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.