Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
14. septembra 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS:Ozdravovanie verejných financií bude témou relácie O 5 minút 12

BRATISLAVA 14. septembra – Ozdravovanie verejných financií naberá na obrátkach. Od októbra zdražejú cigarety, zvýši sa celý rad správnych poplatkov. Konsolidácia a jej dopady na občanov. Budú peniaze na vyššie platy učiteľov? To sú témy pre ministra financií Petra Kažimíra (Smer-SD) a podpredsedu Výboru NR SR pre financie a rozpočet Jozefa Kollára (SaS).

Sledujte diskusnú reláciu O 5 minút 12 s moderátorkou Martou Jančkárovou v nedeľu 16. septembra o 11.55 na Jednotke.

Informoval Mgr. Richard Šümeghy
Hovorca Rozhlasu a televízie Slovenska

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx;bl

K téme

Kuriéri z DPD ako prví na Slovensku poskytujú automatické doručovanie do privátnych D.Boxov Zákazníci rozhodli, Tesco medzi lokálne projekty rozdelí 170-tisíc eur

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.