Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
12. septembra 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS:Jednotka si pripomenie významnú osobnosť Radoslava Brzobohatého

BRATISLAVA 12. septembra – Rozhlas a televízia Slovenska v súvislosti s náhlym úmrtím českého herca Radoslava Brzobohatého, ktorý by sa vo štvrtok dožil 80. narodenín, zaraďuje do vysielania dnes o 22.40 h na Jednotke reprízu programu Takí sme boli – Radek Brzobohatý, ktorý Slovenská televízia odvysielala v premiére v roku 2008.

Jednotka odvysiela v sobotu popoludní o 15.45 aj film režiséra Martina Hollého Noční jazdci (1981) v ktorom hrajú Radoslav Brzobohatý, Michal Dočolomanský a ďalší.

O programe Takí sme boli – Radek Brzobohatý
Milan Kňažko hostí svojich kolegov a priateľov
Legenda českého divadla i filmu, vynikajúci herec narodený na Slovensku, sympatický spoločník, šarmantný muž a milujúci manžel i otec… Radek Brzobohatý prináša do programu Takí sme boli nielen svoje spomienky a zážitky, ale spoločne s manželkou Hanou Gregorovou, talentovaným synom Ondřejom a hereckým kolegom Leopoldom Haverlom aj príjemnú atmosféru, ľudskosť a sympatický optimizmus.

Mgr. Richard Šümeghy
Hovorca Rozhlasu a televízie Slovenska

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx;nr

K téme

Kozmon, Lechan, Procházka aj Manga. 4 autori a 4 čerstvé novinky Na slávnostnom otvorení MFF Art Film Fest ocenili Zdenu Studenkovú a Milana Lasicu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.