Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
7. januára 2016 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Zmena programu v súvislosti s úmrtím kňaza Antona Srholca

BRATISLAVA 7. januára – RTVS v súvislosti s úmrtím kňaza Antona Srholca pripravila mimoriadne zmeny programu v rozhlase i v televízii.
Na úvod večerného vysielania si o 20:10 na Dvojke pripomenieme osobnosť Antona Srholca dokumentom z cyklu GEN.sk, na záver vysielania po polnoci Dvojka odvysiela publicistický program O čom je život podľa Antona Srholca s jeho zamyslením nad hodnotami v živote človeka.
Rádio Slovensko dnes o 12:31 mimoriadne zaradí rozhovor s Antonom Srholcom – Spomienka na Antona Srholca redaktorky Sone Gyarfášovej, podvečer o 18.30 odvysiela reláciu s A. Srholcom Osudy.
Rádio DEVÍN na sobotu 9. januára pripravuje špeciálny blok relácií Pocta Antonovi Srholcovi: Od 7:40 to bude zostrih z cyklu Navštívil Rádio Devín s rozhlasovými rozhovormi s Antonom Srholcom. O 8:05 bude do vysielania zaradený rozhovor s autorkou Alenou Čermákovou o filme, ktorý nakrútila o Antonovi Srholcovi a od 8:20 Odkazy do neba pre Antona Srholca.
Rádio Regina v sobotu o 12:10 odvysiela Portrét A. Srholca a v nedeľu o 10:00 Túto hudbu mám rád s hosťom Antonom Srholcom.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

12. ročník charitatívneho galavečera Noc nádejí bude na obrazovkách RTVS výnimočný Towercom ponúka v rámci terestriálneho vysielania programy JOJ Group vrátane JOJ Šport

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.