Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. januára 2016 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Zmena programu v spomienkovom vysielaní na Karola Poláka

BRATISLAVA 21. januára – Dvojka v deň rozlúčky (piatok 22. januára 2016) s legendou športového vysielania Karolom Polákom pripravila špeciálne spomienkové vysielanie. Počas takmer štyroch hodín si RTVS postupne od rána až do neskorého večera bude pripomínať výraznú osobnosť a nášho dlhoročného kolegu v programoch zasadených do viacerých kontextov – pripomenieme si ho ako komentátorskú legendu, tvorcu dejín športového vysielania, popularizátora športu medzi najmladšími či výborného rozprávača a človeka s nezameniteľným humorom. Pôvodne plánovaný titul Zábavný televízny archív: Karol Polák z technických dôvodov nahradí relácia Vtipnejší vyhráva s Karolom Polákom so začiatkom o 18:00

Program vysielania:

8.30 MA-TEL-KO s Karolom Polákom

Športový komentátor K. Polák na návšteve v škôlke a jeho rozhovory s deťmi a Drobčekom.

17.00 Takí sme boli: Šport a športové prenosy

Karol Polák s kolegami bilancujú desaťročia športového vysielania.

17.15 Takí sme boli: Prvé vysielanie STV vo farbe

Majstrovstvá sveta v klasických disciplínach aj pohľadom K. Poláka.

ZMENA PROGRAMU: 18.00 Vtipnejší vyhráva s Karolom Polákom

Archív televíznej zábavy s Karolom Polákom.

20.10 PREMIÉRA Za Karolom Polákom

Strihový dokument RTVS o najslávnejších momentoch kariéry K. Poláka.

23.55 Spomienky športových komentátorských legiend a ich nasledovníkov

Veselé i vážne spomínanie športových komentátorských legiend a ich nasledovníkov: Karol Polák, Ján Lacko, Ivan Niňaj, Marcel Merčiak.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

di;nr

K téme

12. ročník charitatívneho galavečera Noc nádejí bude na obrazovkách RTVS výnimočný Towercom ponúka v rámci terestriálneho vysielania programy JOJ Group vrátane JOJ Šport

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.