Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. júla 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: V Sobotných dialógoch historik M. Homza a kňaz M. Gavenda

BRATISLAVA 4. júla (SITA) – V sobotu 6. júla o 12:10 RTVS odvysiela na Rádiu Slovensko pravidelnú diskusnú reláciu Sobotné dialógy. S moderátorom Jaroslavom Barborákom budú na tému 1150. výročie príchodu vierozvestov Cyrila a Metoda naživo diskutovať historik prof. Martin Homza a katolícky kňaz Marián Gavenda.
V relácii odznie živý vstup redaktorky Jolany Čulákovej z osláv v Nitre a rozhovory s pomocným biskupom pražským Václavom Malým, básnikom a kazateľom Danielom Pastirčákom a scenáristom dokudrámy Cyril a Metod – Apoštoli Slovanov Miroslavom Oščatkom.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

Odporúčané články

Kultúrne zariadenia Petržalky – Program – Marec 2019 Do poradní na Trhu kože prišlo konzultovať svoje problémy s lekármi 469 ľudí. Zistené boli aj dva prípady rakoviny kože!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies