Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. júla 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: V Sobotných dialógoch historik M. Homza a kňaz M. Gavenda

BRATISLAVA 4. júla (SITA) – V sobotu 6. júla o 12:10 RTVS odvysiela na Rádiu Slovensko pravidelnú diskusnú reláciu Sobotné dialógy. S moderátorom Jaroslavom Barborákom budú na tému 1150. výročie príchodu vierozvestov Cyrila a Metoda naživo diskutovať historik prof. Martin Homza a katolícky kňaz Marián Gavenda.
V relácii odznie živý vstup redaktorky Jolany Čulákovej z osláv v Nitre a rozhovory s pomocným biskupom pražským Václavom Malým, básnikom a kazateľom Danielom Pastirčákom a scenáristom dokudrámy Cyril a Metod – Apoštoli Slovanov Miroslavom Oščatkom.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

Noc nádejí sa už čoskoro opäť dotkne všetkých sŕdc City Sound Festival už budúci týždeň, ponúka pestrý a kvalitný program

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.