Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
20. januára 2016 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Spomienkové vysielanie na Karola Poláka

BRATISLAVA 20. januára – Dvojka v deň rozlúčky (piatok 22. januára 2016) s legendou športového vysielania Karolom Polákom pripravila špeciálne spomienkové vysielanie. Počas takmer štyroch hodín si RTVS postupne od rána až do neskorého večera bude pripomínať výraznú osobnosť a nášho dlhoročného kolegu v programoch zasadených do viacerých kontextov – pripomenieme si ho ako komentátorskú legendu, tvorcu dejín športového vysielania, popularizátora športu medzi najmladšími či výborného rozprávača a človeka s nezameniteľným humorom.

Program vysielania:

8.30 MA-TEL-KO s Karolom Polákom

Športový komentátor K. Polák na návšteve v škôlke a jeho rozhovory s deťmi a Drobčekom.

17.00 Takí sme boli: Šport a športové prenosy

Karol Polák s kolegami bilancujú desaťročia športového vysielania.

17.15 Takí sme boli: Prvé vysielanie STV vo farbe

Majstrovstvá sveta v klasických disciplínach aj pohľadom K. Poláka.

17.50 Zábavný televízny archív: Karol Polák

Archív televíznej zábavy s Karolom Polákom.

20.10 PREMIÉRA Za Karolom Polákom

Strihový dokument RTVS o najslávnejších momentoch kariéry K. Poláka.

23.55 Spomienky športových komentátorských legiend a ich nasledovníkov

Veselé i vážne spomínanie športových komentátorských legiend a ich nasledovníkov: Karol Polák, Ján Lacko, Ivan Niňaj, Marcel Merčiak.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Towercom ponúka v rámci terestriálneho vysielania programy JOJ Group vrátane JOJ Šport Stanovisko RTVS k vyjadreniam predsedu Výboru NR SR pre kultúru a média Kristiána Čekovského v súvislosti s výsledkami kontroly NKÚ

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.