Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
27. septembra 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Sobotné dialógy s Igorom Matovičom a Martinom Poliačikom

BRATISLAVA 27. septembra – Pozvanie moderátora Branislava Dobšinského do pravidelnej diskusnej relácie RTVS Sobotné dialógy prijali poslanci NR SR Igor Matovič (Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti) a Martin Poliačik (Sloboda a Solidarita). Reláciu odvysiela Rádio Slovensko v sobotu 28. septembra o 12:10.
Témy diskusie:
– pochod za život, ústavná ochrana rodiny a práva menšín vrátane LGBT;
– príprava Celoštátnej stratégie ochrany a podpory ľudských práv;
– požiadavky na zmeny legislatívy.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;mt

Odporúčané články

Do poradní na Trhu kože prišlo konzultovať svoje problémy s lekármi 469 ľudí. Zistené boli aj dva prípady rakoviny kože! Najlepšie komunikujúcou spoločnosťou na Slovensku je stále Lidl

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies