Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
27. septembra 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Sobotné dialógy s Igorom Matovičom a Martinom Poliačikom

BRATISLAVA 27. septembra – Pozvanie moderátora Branislava Dobšinského do pravidelnej diskusnej relácie RTVS Sobotné dialógy prijali poslanci NR SR Igor Matovič (Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti) a Martin Poliačik (Sloboda a Solidarita). Reláciu odvysiela Rádio Slovensko v sobotu 28. septembra o 12:10.
Témy diskusie:
– pochod za život, ústavná ochrana rodiny a práva menšín vrátane LGBT;
– príprava Celoštátnej stratégie ochrany a podpory ľudských práv;
– požiadavky na zmeny legislatívy.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;mt

K téme

Orange Podcast roka 2024: Absolútnym víťazom sa stal opäť satirický podcast Piatoček Pro musica nostra Tyrnaviensi: Sedem dní, sedem výnimočných koncertov, sedem zaujímavých miest

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.