Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2. apríla 2015 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Programová štruktúra počas veľkonočných siatkov

BRATISLAVA 2. apríla – Jednou z najväčších udalostí televíznej Veľkej noci bude premiéra koprodukčného filmu Liečiteľ, v hlavnej úlohe sa predstaví oscarový herec Ben Kingsley. Príbeh sa odohráva v stredovekej Európe a je o ceste mladého Roba Cola za svojím osudom stať sa liečiteľom. Na film sa diváci môžu tešiť na Jednotke na Veľký piatok o 20:20.
Minulý rok Jednotka odštartovala novú šou Čo ja viem, ktorá bola nielen náučná a zábavná, ale vďaka unikátnej mobilnej aplikácii aj interaktívna – diváci sa prostredníctvom aplikácie môžu zapojiť priamo do hry. Úspech programu bol neuveriteľný, preto sa RTVS rozhodla s Čo ja viem pokračovať. Marcel Merčiak ako moderátor tejto relácie privíta divákov pri obrazovkách už na Veľkonočný pondelok o 20:20. Po Čo ja viem nastúpi premiéra novej série populárnych dokumentov Fetiše socializmu II. Špeciálne v nedeľu o 16:50 odvysiela Jednotka aj premiérové veľkonočné vydanie magazínu Hurá do záhrady.
Veľká noc na Dvojke bude duchovná, zvykoslovná, ale aj hudobná a športová. So sviatočným vysielaním počas Veľkej noci na Dvojke sa už tradične spájajú zvykoslovné a duchovné programy, televízna klasika – najmä s ľudovou tematikou a dokumenty z prírody. Vzhľadom na prebiehajúcu sériu Slovnaft play off hokejovej Tipsport extraligy a blížiace sa MS v hokeji je značný priestor na Dvojke vyčlenený aj pre športové prenosy.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Orange Podcast roka 2024 predstavuje nové súťažné kategórie, partnerov aj porotu Noc nádejí sa už čoskoro opäť dotkne všetkých sŕdc

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.